Ogłoszenia z IX Niedzieli Zwykłej – 3 czerwca 2018 r.

  1. Dzisiaj po południu o godz. 17 30 nabożeństwo do Serca Pana Jezusa, po nabożeństwie procesja Eucharystyczna i zmiana tajemnic różańcowych. Do końca oktawy  procesja Eucharystyczna po Mszy św. wieczorem. Zapraszamy dziewczynki do sypania kwiatów i chłopców do dzwonienia.
  1. W czwartek zakończenie oktawy Bożego Ciała. Po Mszy św. wieczorem i procesji poświęcenie wianków oraz błogosławieństwo dzieci.
  1. W Postołowie zakończenie oktawy Bożego Ciała w czwartek o godz. 17 00 z poświęceniem wianków i błogosławieństwem dzieci.
  1. W piątek 8 czerwca Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Jest to Światowy Dzień Modlitw o Uświęcenie Kapłanów. Ze względu na uroczystość w piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

  1. W sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca NMP .

  1. W piątek 8 czerwca w Jankowcach odpust ku czci św. Jadwigi. Suma odpustowa o godz. 17 30.
  1. Przyszła niedziela jest drugą niedzielą miesiąca, składka przeznaczona jest na prace remontowe.

  1. Początkiem lipca wyruszy na pątniczy szlak 38 raz  Przemyska Piesza Pielgrzymka  na Jasną Górę. Jedna z grup wyrusza 4 lipca z Leska. Jest też możliwość duchowego pielgrzymowania. Deklaracje są wyłożone na bocznym ołtarzu , po wypełnieniu te deklaracje można wrzucić do przygotowanej skrzynki. Spotkanie organizacyjne przed pielgrzymką będzie  w niedzielę 24 czerwca o godz. 19 00 w domu katechetycznym.

  1. W Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia w Jodłówce 17 czerwca odbędzie się II Diecezjalny Zjazd Rodzin Wielodzietnych. Na ten zjazd zaprasza ks. biskup Stanisław Jamrozek i kustosz Sanktuarium ks. Jerzy Jakubiec. Zapraszane są rodziny wielodzietne tzn. rodzice + trójka dzieci. Głównym punktem tego zjazdu będzie Msza św. o godz. 11 00 , a później będą różne zabawy i atrakcje dla dzieci.