Ogłoszenia z X Niedzieli Zwykłej – 10 czerwca 2018 r.

  1. Dzisiaj po południu o godz. 17 30 nabożeństwo do Serca Pana Jezusa.

  1. W poniedziałek po Mszy św. wieczorem spotkanie w domu katechetycznym dla tych, którzy w sobotę wyjeżdżają na pielgrzymkę do Lewoczy na Słowacji. W poniedziałek też będziemy się modlić w intencji naszej Ojczyzny przed jubileuszem 100 rocznicy odzyskania niepodległości. Prosimy, by różaniec w tej intencji odmówić pół godziny przed Mszą św.
  1. We wtorek po Mszy św. wieczorem spotkanie Akcji Katolickiej.

  1. We środę 13 czerwca nabożeństwo fatimskie, a w sobotę 16 czerwca nabożeństwo do św. Jana Pawła II i ucałowanie relikwii.
  1. W piątek po Mszy wieczorowej spotkanie grupy biblijnej.

  1. Składka z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na prace remontowe. W tym tygodniu zostały w przedsionku wstawione nowe drzwi dębowe.
  1. W przyszłą niedzielę o godz. 11 30 prymicyjną Mszę św. odprawi ks. Paweł Wołoszyn, który jako diakon w ubiegłym roku pracował w naszej parafii. Po Mszy św. udzieli prymicyjnego błogosławieństwa.
  1. Kościół to miejsce szczególne i dlatego obowiązuje też odpowiedni strój. Nie godzi się, aby do kościoła przychodzić w krótkich spodniach. Zdarza się , że ktoś do kościoła przychodzi ubrany jak na plażę, a to jest miejsce święte i trzeba je uszanować przez godny strój.