Ogłoszenia parafialne z 2 Niedzieli Adwentu – 8 grudnia 2019 r.

  1. W dniu dzisiejszym Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Po południu  przed Mszą św. wieczorną nieszpory niedzielne. Dzisiaj też Dzień Modlitw w intencji Kościoła na Wschodzie. Składka z  dnia dzisiejszego przeznaczona jest na prace remontowe. W tym tygodniu rozpoczęły się prace w przedsionkach naszego kościoła i potrwają do świąt.
  1. W zakrystii można nabyć świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom.  Cena małej świecy to 5 zł .
  1. Spowiedź adwentowa w naszej parafii będzie w sobotę 21 grudnia. Chorzy przed świętami będą odwiedzeni w poniedziałek 23 grudnia przed południem. Prosimy by do 22 grudnia zgłosić w zakrystii chorych, którzy chcą się wyspowiadać przed świętami.
  1. Każdego dnia wieczorem o godz. 1800 roraty, na które zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych.
  1. W poniedziałek na Mszę św. wieczorem o godz. 1800 i spotkanie formacyjne przed bierzmowaniem zapraszamy uczniów klas siódmych. We wtorek klasy ósme.
  1. W tym tygodniu zostały dostarczanie do naszych domów opłatki. Dziękujemy tym wszystkim, którzy podjęli się tego trudu. Dziękujemy też za ofiary złożone za opłatki.  Gdyby jeszcze ktoś potrzebował opłatki, bo nie było go w domu, są do nabycia w zakrystii.
  1. We środę po Mszy św. wieczorem spotkanie Akcji Katolickiej, a w piątek grupy biblijnej.
  1. Od jutra uczniowie ze szkolnego Koła Caritas będą sprzedawać kartki świąteczne.