Ogłoszenia z III Niedzieli Wielkiego Postu – 24 marca 2019 r.

  1. Po południu o godz. 17 00 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym. Składka z tego nabożeństwa przeznaczona jest na zakup kwiatów do Bożego Grobu.
  1. Jutro Uroczystość Zwiastowania Pańskiego – Dzień Świętości Życia. Modlimy się o poszanowanie ludzkiego życia od chwili poczęcia aż do naturalnej śmierci. W dniu jutrzejszym będzie można złożyć w kościele deklaracje duchowej adopcji dziecka poczętego.
  1. Droga Krzyżowa dla dzieci w czwartek o godz. 17 00 , w piątek o 17 30 dla dorosłych i po Mszy św. Droga Krzyżowa, którą prowadzi młodzież.
  1. W czwartek 4 kwietnia w naszej parafii rozpoczną się rekolekcje Wielkopostne, które poprowadzi ks. Marek Zarzyczny dyrektor hospicjum w Krośnie.
  1. Od przyszłej niedzieli można nabyć w zakrystii baranki i paschaliki. Proponowana cena przez Caritas to 6 zł za baranka i 7 zł za paschalik.

  1. W nocy z 29 na 30 marca z naszej parafii wyruszy IV Bieszczadzka Ekstremalna Droga Krzyżowa. Rozpocznie się Mszą św. o godz. 22 00. Obowiązkowe spotkanie odbędzie się we wtorek 26 marca o godz. 19 00 w domu katechetycznym.
  2. Dzisiaj przed kościołem po każdej Mszy św. zbiórka do puszek by pomóc małemu Julkowi.
  3. W przyszłym tygodniu z soboty na niedzielę zmiana czasu z zimowego na letni.
  4. W środę po Mszy świętej odbędzie się spotkanie  młodzieży, wyjeżdżającej na Spotkanie Młodych do Dukli w Niedzielę Palmową.