Ogłoszenia z II Niedzieli Wielkiego Postu – 17 marca 2019 r.

  1. Po południu o godz. 17 00 Gorzkie Żale, na które serdecznie zapraszamy. Składka z tego nabożeństwa przeznaczona jest na zakup kwiatów do Bożego Grobu.
  1. We wtorek uroczystość św. Józefa, Oblubieńca NMP, dzień szczególnej modlitwy za ojców. To dzień imienin ks. abp. Seniora Józefa Michalika oraz Ojca Świętego Seniora Benedykta XVI. Solenizantów polecamy w modlitwie.
  1. Droga Krzyżowa dla dzieci w czwartek o godz.17 00, w piątek o 17 30 dla starszych, a po Mszy św. w piątek dla młodzieży i dorosłych.

  1. Droga Krzyżowa w Weremieniu w piątek o godz. 16 00, a w Postołowie o 17 00.

  1. Dzisiaj po południu w domu katechetycznym o godz. 16 00 rozpoczną się katechezy dla młodzieży, jako przygotowanie do małżeństwa.

  1. W nocy z 29 na 30 marca z naszej parafii wyruszy IV Bieszczadzka Ekstremalna Droga Krzyżowa. Rozpocznie się Mszą św. o godz. 22 00. Obowiązkowe spotkanie odbędzie się we wtorek 26 marca o godz. 19 00 w domu katechetycznym.

  1. Dziękujemy za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę na prace remontowe. W kościele przy ołtarzu rozpoczęły się prace montażowe. Są dowożone elementy dekoracyjne i montowane na strukturze ołtarza. W pracowni konserwatorskiej jest przygotowywana Ikona Matki Bożej do umieszczenia w ołtarzu. W najbliższym czasie będzie też montowany nowy wyciąg i prowadnice do obrazów. Przed świętami będą też przywiezione dwa nowe konfesjonały, które staną pod chórem.
  2. Rodzice chorego na serce 2-letniego Julka Świdurskiego z Sanoka, proszą o pomoc w zebraniu kwoty potrzebnej na operację serca w USA. Nikt w Europie nie jest w stanie naprawić jego serca, jedynie lekarze w Kaliforni podejmą się operacji, której koszt wynosi milion siedemset tysięcy złotych. Rodzina prosi o wsparcie. Zbiórka do puszek na ten cel odbędzie się w przyszłą niedzielę 24 marca po każdej Mszy św.

  3. Na bocznym ołtarzu są wyłożone deklaracje duchowej adopcji dziecka poczętego, które po wypełnieniu złożymy w kościele 25 marca w Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. O duchowej adopcji można poczytać w czasopiśmie wyłożonym również na bocznym ołtarzu. Jest to egzemplarz bezpłatny.