Ogłoszenia z XXVI Niedzieli Zwykłej – 25 września 2016 r.

  1. Dzisiaj przed Mszą św. wieczorem nieszpory niedzielne.
  2. We czwartek święto Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała. Jest to dzień imienin ks. katechety Rafała. Pamiętajmy o tym w naszej modlitwie.
  3. W sobotę 1 października początek nabożeństw różańcowych. Starajmy się licznie uczestniczyć w tych nabożeństwach, a jeśli ktoś nie może, odmawiajmy różaniec w naszych domach wraz z całą rodziną. Nabożeństwa dla dzieci będą o godz. 16.30, dla młodzieży i dorosłych o godz. 18.00. Msza św. w dni powszednie będzie o godz. 17.30. Za odmówienie różańca w kościele, w rodzinie czy innej wspólnocie można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami, spowiedź i Komunia św. oraz dowolna modlitwa w intencjach Ojca św.
  4. W przyszłą niedzielę w naszej parafii będziemy przeżywać uroczystość odpustową. Msze św. będą o godz. 7.00, 8.30, 10.00 i  uroczysta Suma odpustowa o 11.30, nie będzie Mszy św. o godz. 13.00. Wieczorem  Msza św. o godz. 18.00.  Zapraszamy szczególnie na odpustową sumę, którą odprawi ks. Mirosław Głaz. 
  5. W tym tygodniu pierwsza sobota miesiąca października. 
  6. Przyszła niedziela jest pierwszą niedzielą miesiąca.  Zmiana tajemnic różańcowych po nabożeństwie  różańcowym  o godz. 17.15.