Ogłoszenia z XXV Niedzieli Zwykłej – 18 września 2016 r.

 1. Dzisiaj liturgiczne wspomnienie św. Stanisław Kostki, patrona Polski i patrona młodzieży.
 2. Przed Mszą św. wieczorem  nieszpory niedzielne.
 3. W dniu dzisiejszym niedziela środków społecznego przekazu, modlimy się za pracowników mediów. Składka z dnia dzisiejszego przeznaczona jest na radio diecezjalne.
 4. We środę święto św. Mateusza apostoła i ewangelisty.
 5. W tym tygodniu Wypadają Kwartalne Dni Modlitw za dzieci, młodzież i wychowawców.
 6. W niedzielę 2 października odpust w naszej parafii. Msze św. będą o godz. 7.00, 8.00 , 10.00 , suma odpustowa o godz. 11.30 i wieczorem Msza św. o godz. 18.00. W tym dniu nie będzie Mszy św. o godz. 13.00.
 7. W sobotę 24 września wyjazd na pielgrzymkę Róż Różańcowych do Komborni. Wyjazd z parkingu koło Liceum o godz. 8.00. Jest jeszcze dużo miejsc wolnych.
 8. W tym tygodniu spotkania formacyjne przed bierzmowaniem. Zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00 i spotkanie: w poniedziałek uczniów klas trzecich gimnazjum, we wtorek klasy drugie, a w środę klasy pierwsze.
 9. W dniu 21 września o godz. 10.00 w Sali Narad Urzędu Miasta i Gminy w Lesku będzie otwarta wystawa pt. „Okupacja Sowiecka na prawym brzegu Sanu w latach 1939 – 1941”. Wystawa będzie czynna do dnia 27 września w dni robocze w godz. od 11.00 do 15.00. Zapraszamy do odwiedzenia tej wystawy.
 10. Przypominamy o Randce Małżeńskiej, na którą zapraszamy wszystkie chętne małżeństwa. Odbędzie się ona w najbliższą sobotę. Szczegóły dotyczące zapisów znajdują się na stronie internetowej naszej parafii. Możliwa też jest opieka nad dziećmi.
 11. Chłopców z klasy drugiej i trzeciej oraz innych chętnych do służby ministranckiej zapraszamy na zbiórkę we wtorek o godz. 16.00.