4. Niedziela Wielkiego Postu – 6 marca 2016 r.

 1. Gorzkie Żale dzisiaj o godz. 17.00. Składka z tego nabożeństwa przeznaczona jest na kwiaty do Bożego Grobu. Po Gorzkich Żalach zmiana tajemnic różańcowych.
 2. W zakrystii można nabyć paschaliki i baranki wielkanocne, które są rozprowadzane przez „Caritas”. Cena paschalików to 7 zł i baranków 5 złotych.
 3. We wtorek 8 marca modlimy się w intencji kobiet. Zapraszamy panie na Mszę św. wieczorem.
 4. We środę po Mszy św. wieczorem spotkanie Akcji Katolickiej.
 5. W piątek wieczorem spotkanie grupy biblijnej.
 6. We czwartek początek nowenny przed Uroczystością św. Józefa.
 7. Rekolekcje wielkopostne w naszej parafii odbędą się w dniach od 17 do 20 marca. Módlmy się o dobre przygotowanie do tych świętych ćwiczeń rekolekcyjnych. Zwracamy się z prośbą o modlitwę do wszystkich chorych i cierpiących by ofiarowali swe cierpienia w intencji rekolekcji. Rekolekcje będzie prowadził misjonarz – werbista, który przez wiele lat pracował w Papui Nowej Gwinei ks. Stanisław Wargacki.
 8. Za tydzień 13 marca V niedziela Wielkiego Postu, zwana dawniej niedzielą czarną – zasłonięte zostaną krzyże.
 9. Przyszła niedziela jest drugą niedzielą miesiąca i składka jest przeznaczona na dalsze prace remontowe naszego kościoła.
 10. Droga Krzyżowa dla dzieci w czwartek o godz. 17.00 , w piątek o 17.30 dla dorosłych i po Mszy św. dla młodzieży i dorosłych.
 11. W tym roku nie będzie Spotkania Młodych w diecezji przed Niedzielą Palmową jak w poprzednich latach przez trzy dni, tylko młodzież jest zaproszona do Przemyśla w Niedzielę Palmową. Chętnych na wyjazd do Przemyśla prosimy by zapisali się w zakrystii do przyszłej niedzieli.