Ogłoszenia z II Niedzieli Wielkiego Postu, 12 marca 2017 r.

  1. Po południu o godz. 17.00 Gorzkie Żale, na które serdecznie zapraszamy. Składka z tego nabożeństwa przeznaczona jest na zakup kwiatów do Bożego Grobu.
  1. Składka z dnia dzisiejszego przeznaczona jest na prace remontowe naszego kościoła.
  1. Droga Krzyżowa dla dzieci w czwartek o godz.17.00, w piątek o 17.00 dla starszych a po Mszy św. w piątek dla młodzieży i dorosłych.
  1. Dzisiaj po południu w domu katechetycznym o godz. 16.00 rozpoczynają się katechezy dla młodzieży, jako przygotowanie do małżeństwa. Zaświadczenie z tych katechez jest wymagane przy spisywaniu protokołu przedślubnego.
  1. We czwartek 16 marca wieczorem nabożeństwo do św. Jana Pawła, będziemy się również modlić w intencji Ojczyzny, a po adoracji o godz. 19.30 będzie ucałowanie relikwii św. Jana Pawła II.
  1. W tym roku wypada 100 rocznica objawień Matki Bożej w Fatimie. Ks. katecheta z Hoczwi organizuje w lipcu wyjazd do Fatimy gdyby byli chętni na pielgrzymkę to informacja na ten temat jest w gablotce koło kościoła.
  1. W tym roku w Ustrzykach Dolnych odbędzie się Spotkanie Młodych Archidiecezji Przemyskiej w dniach od 7 do 9 kwietnia. W związku z tym zapraszamy młodzież naszej parafii – począwszy od gimnazjum – by zapisywać się na wyjazd do Ustrzyk u katechetów lub w zakrystii.
  1. W nocy, z 24 na 25 marca wyruszy z naszej parafii II Bieszczadzka Ekstremalna Droga Krzyżowa. Obowiązkowe spotkanie organizacyjne odbędzie się w najbliższą środę 15 marca po wieczornej Mszy świętej.