Ogłoszenia z I Niedzieli Wielkiego Postu, 5 marca 2017 r.

  1. W dniu dzisiejszym po południu o godz. 17.00 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym. Zapraszamy do licznego udziału w tym nabożeństwie. Składka na Gorzkich Żalach przeznaczona jest na kwiaty do Bożego Grobu. Po nabożeństwie zmiana tajemnic różańcowych.
  1. Droga Krzyżowa dla dzieci we czwartek o godz. 17.00, dla dorosłych w piątek o godz. 17.30, a dla młodzieży po Mszy św. wieczorem. Starajmy się  aby choć raz w tygodniu znaleźć czas na nabożeństwo Drogi Krzyżowej.
  1. We środę po Mszy św. wieczorem spotkanie Akcji Katolickiej, a w piątek spotkanie grupy biblijnej. W środę też modlimy się w intencji kobiet.
  1. W przyszłą niedzielę w domu katechetycznym o godz. 16.00 rozpoczną się katechezy dla młodzieży, która ukończyła 17 lat jako przygotowanie do małżeństwa. Zaświadczenie z tych katechez jest wymagane przy spisywaniu protokołu przedślubnego.
  1. Przyszła niedziela jest drugą niedzielą miesiąca i składka przeznaczona jest na prace remontowe naszego kościoła.
  1. Dyrektor Przedszkola Samorządowego w Lesku informuje, że w dniach od 1 do 31 marca trwa nabór dzieci w wieku od 3 do 6 lat do przedszkola na rok szkolny 2017/2018. Wniosek o przyjęcie dziecka do przedszkola wraz z potrzebnymi załącznikami można wybierać w gabinecie dyrektora lub pobrać ze strony internetowej przedszkola.
  1. W nocy, z 24 na 25 marca wyruszy z naszej parafii II Ekstremalna Droga Krzyżowa. Obowiązkowe spotkanie organizacyjne odbędzie się w następną środę czyli 15 marca po wieczornej Mszy świętej.