Ogłoszenia z III Niedzieli Wielkiego Postu, 19 marca 2017 r.

1.Po południu o godz. 17.00 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym. Składka z tego nabożeństwa przeznaczona jest na zakup kwiatów do Bożego Grobu.

2. W poniedziałek przypada uroczystość św. Józefa Oblubieńca NMP. To dzień szczególnej modlitwy za ojców. Jest to także dzień imienin ks. abpa Józefa Michalika oraz Ojca Świętego Seniora Benedykta XVI. Solenizantów polecamy w modlitwie.

3. W sobotę 25 marca Uroczystość Zwiastowania Pańskiego – Dzień Świętości Życia – modlimy się o poszanowanie ludzkiego życia od chwili poczęcia aż do naturalnej śmierci. W tym dniu możemy podjąć Duchową Adopcję dziecka poczętego. Przy bocznym ołtarzu można otrzymać deklarację i złożyć ją uroczyście na Mszy świętej o godz. 18.00.

4. Droga Krzyżowa dla dzieci w czwartek o godz. 17.00, w piątek o 17.30 dla dorosłych i po Mszy św. Droga Krzyżowa, którą prowadzi młodzież. W tym tygodniu na tę wieczorną Drogę Krzyżową zapraszamy szczególnie wszystkie małżeństwa. Będzie to modlitwa w ich intencji.

5. Od przyszłej niedzieli można nabyć w zakrystii baranki i paschaliki. Proponowana cena przez Caritas to 5 zł za baranka i 7 zł za paschalik.

6. W tym tygodniu zapraszamy na Mszę św. wieczorem i spotkania formacyjne uczniów gimnazjum: w poniedziałek klasy trzecie, we wtorek klasy drugie i w środę klasy pierwsze.

7. W piątek w nocy wyruszy z naszej parafii II Bieszczadzka Ekstremalna Droga Krzyżowa.