Ogłoszenia duszpasterskie z Uroczystości Wniebowstąpienia Pańskiego – 12 maja 2024 r.

 1. Dzisiaj Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego, w naszej Archidiecezji święcenia diakonatu. Otoczmy modlitwą nowo wyświęconych diakonów. Po południu o godz. 1730 nabożeństwo majowe i Nowenna przed Zesłaniem Ducha Św.
 2. W dniu dzisiejszym o godz. 1130 I Komunia dzieci z klas trzecich. Nie będzie Mszy św. o godz. 1300.
 3. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 1130 rocznica I Komunii św. dla klas czwartych. Spowiedź przed rocznicą w sobotę od godz. 1700 do 1800.
 4. W najbliższą niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, kończy się okres wielkanocny.
 5. Jutro 13 maja nabożeństwo fatimskie po majówce.
 6. W czwartek święto św. Andrzeja Boboli, prezbitera i męczennika, patrona Polski.
 7. W najbliższą sobotę w Bazylice Archidiecezjalnej w Przemyślu święcenia kapłańskie. W dniach nowenny do Ducha Świętego módlmy się za tych, którzy będą przyjmować święcenia, by jak najlepiej przygotowali się do kapłańskiej posługi.
 8. Z naszej parafii jest organizowana pielgrzymka do Wadowic i Kalwarii Zebrzydowskiej w dniu 8 czerwca. Koszt wyjazdu około 170 zł, w zależności od ilości chętnych. Zapisy w zakrystii i wpłata zaliczki 100 zł do 26 maja. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu, który jest dostępny w zakrystii.
 9. Jest organizowany wyjazd do Rzeszowa na koncert „Jednego Serca, Jednego Ducha” w Boże Ciało po południu. Chętni prosimy by się zapisywali w zakrystii do przyszłej niedzieli. Koszt wyjazdu uzależniony jest od ilości zapisanych na wyjazd.
 10. W zakrystii można nabyć album z beatyfikacji rodziny Ulmów oraz ukazujący ich życie w cenie 100 zł. Jest on też cegiełką na budowę Centrum Dziedzictwa Błogosławionej Rodziny Ulmów w Markowej.
 11. W uroczystość Zesłania Ducha Świętego tj. 19 maja w następną niedzielę o godz. 1800 na rynku w Sanoku organizowany jest koncert ewangelizacyjny „Rozpaleni Duchem”. Biorą w nim udział także nasi parafianie.
 12. W tygodniku „Niedziela” warto przeczytać „Ona jest nasza polska, fatimska” i „Ludzkie oblicze wojny”. W Gościu Niedzielnym „Podmieniona Łucja i inne absurdy” oraz „Szczęśliwa dziewiątka”.