Ogłoszenia duszpasterskie z 12 Niedzieli Zwykłej – 19 czerwca 2022 r.

  1. Dzisiaj po południu o godz. 1730 nabożeństwo do Serca Pana Jezusa, po nabożeństwie procesja Eucharystyczna. Do końca oktawy  procesja Eucharystyczna po Mszy św. wieczorem. Zapraszamy dziewczynki do sypania kwiatów i chłopców do dzwonienia.
  2. W czwartek zakończenie oktawy Bożego Ciała. Po Mszy św. wieczorem i procesji poświęcenie wianków oraz błogosławieństwo dzieci.
  3. W czwartek będziemy obchodzić Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela, która jest przeniesiona z 24 czerwca z racji przypadającej  w piątek  Uroczystości Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  4. W Postołowie zakończenie oktawy Bożego Ciała w czwartek o godz. 1700 z poświęceniem wianków i błogosławieństwem dzieci.
  5. W piątek 19 czerwca Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Jest to Światowy Dzień Modlitw o Uświęcenie Kapłanów. Ze względu na Uroczystość w piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  6. Składamy podziękowanie tym, którzy przygotowali ołtarze na procesję Bożego Ciała.
  7. W tym roku tradycyjnie odbędzie się piesza pielgrzymka do Częstochowy w dniach od 4 do 15 lipca. Grupa może liczyć 100 osób. Osoby chętne, które chcą wyruszyć z grupą św. Andrzeja Boboli są proszone by zgłaszać się do przewodnika do 23 czerwca. Numer telefonu do przewodnika jest podany  w gablotce na placu kościelnym.  Na bocznym ołtarzu są wyłożone deklaracje duchowego pielgrzymowania.
  8. W piątek zakończenie roku szkolnego. Msza św. będzie o godz. 800. Zapraszamy dzieci, młodzież, nauczycieli, wychowawców i rodziców na tę wspólną modlitwę.
  9. W przyszłą niedzielę 26 czerwca nie będzie już Mszy św. o godz. 1300 przez całe wakacje. Ci, którzy uczęszczali na Mszę św. o 1300 zapraszani są na Mszę o innej porze.