Ogłoszenia duszpasterskie z Uroczystości Trójcy Przenajświętszej – 12 czerwca 2022 r.

  1. dniu dzisiejszym kończy się okres Komunii św. wielkanocnej. Po południu o godz. 1730 nabożeństwo do Serca Pana Jezusa.
  2. Jutro po Mszy św. wieczorem nabożeństwo fatimskie.
  3. W czwartek Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa, czyli Boże Ciało. Msze św. w naszym kościele będą: o godz. 700, 830, uroczysta suma z procesją  ulicami miasta o godz. 1000 oraz wieczorem o godz. 1800. Nie będzie Mszy św. o godz. 1130 i 1300
  4. Prosimy o przygotowanie ołtarzy: pierwszy na podwórzu kościelnym – Akcja Katolicka, drugi na ulicy 1000-lecia, trzeci w Rynku, a czwarty – na Pl. Konstytucji 3 Maja przy figurze Matki Bożej.
  5. Zapraszamy dziewczynki do sypania kwiatków jak również chłopców do dzwonienia w czasie procesji w Boże Ciało i przez całą oktawę. Zapraszamy na Mszę św. i procesję w strojach komunijnych dzieci, które w tym roku  przystąpiły do  I Komunii św. Przez całą oktawę zapraszamy dzieci do sypania kwiatków i dzwonienia na Mszę św. wieczorem, po której będzie procesja Eucharystyczna.
  6. W Boże Ciało Msza św. w Weremieniu o godz. 900, a w Postołowie o 1000.
  7. W środę po Mszy św. wieczorem spotkanie Akcji Katolickiej, a w piątek grupy biblijnej.
  8. Jeszcze dziś można zapisać się w zakrystii na wspólny wyjazd autobusem na koncert Jednego Serca Jednego Ducha, który odbędzie się w Uroczystość Bożego Ciała w Rzeszowie. Serdecznie zapraszamy.
  9. W tym tygodniu zapraszamy na Mszę św. o godz. 1800 i spotkania formacyjne przed bierzmowaniem, w poniedziałek klasa VI, we wtorek klasa VII a i b, w środę klasa VII c i d.
  10. Ostatnio ukazała się książka o ks. Janie Jakubowskim, który był proboszczem w Hoczwi i za jego czasów był budowany kościół w Nowosiółkach. Jeśli byliby zainteresowani tą pozycją to ją sprowadzimy.