Ogłoszenia duszpasterskie z 4 Niedzieli Wielkanocnej – 8 maja 2022 r.

  1. Dzisiejsza Niedziela Dobrego Pasterza to Światowy Dzień Modlitw o powołania. Rozpoczyna ona tydzień modlitw o powołania kapłańskie i zakonne. Każdego dnia rozpoczętego tygodnia wspieramy modlitwą powołanych do szczególnej służby Bożej i modlimy się o dar nowych, świętych powołań. Są to jednocześnie kolejne Kwartalne Dni Modlitw tzw. Suche Dni.
  2. Po południu o godz. 1730 nabożeństwo majowe. Przeżywamy piękny miesiąc maj, ale na nabożeństwach majowych nie ma ani jednego dziecka.
  3. Dzieci, które dzisiaj przystąpiły do I Komunii św. zapraszamy przez cały tydzień na Msze św. wieczorem.
  4. Jutro Uroczystość liturgiczna św. Stanisława, biskupa i męczennika, patrona Polski.
  5. W środę po Mszy św. wieczorem spotkanie Akcji Katolickiej.
  6. W przyszłą niedzielę o godz. 1130 rocznica pierwszej Komunii św. dzieci z klasy czwartej. Spowiedź dla dzieci rocznicowych będzie w sobotę od 1000 do 1100.
  7. W piątek nabożeństwo fatimskie.
  8. Na Ukrainie brakuje żywności, w sklepach nic nie można kupić dlatego w tym tygodniu będą zbierane dary jak poprzednio: kasza, mąka, makaron, cukier, ryż, konserwy, olej i inne produkty spożywcze. Dary można składać w bibliotece od poniedziałku do środy w godz. od 1500 do 1800.
  9. W tym tygodniu odbędzie się weryfikacja kandydatów do bierzmowania z klas ósmych. W poniedziałek kl.VIII a, we wtorek kl. VIII b, w środę kl. VIII c, w czwartek kl. VIII d.