Ogłoszenia duszpasterskie z 22 Niedzieli Zwykłej – 29 sierpnia 2021 r.

 1. Dzisiaj przed Mszą św. wieczorem nieszpory niedzielne. Po każdej Mszy św. będzie możliwość złożenia do puszek cegiełki na tablicę upamiętniającą beatyfikację ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego.
 2. Od przyszłej niedzieli powraca Msza św. o godz. 1300. Na te Msze św. zapraszamy dzieci wraz z rodzicami.
 3. W środę rozpocznie się nowy rok szkolny. Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego  o godz. 800.
 4. Od środy będzie Msza św. rano o godz. 700.
 5. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek  i pierwsza sobota miesiąca września. W czwartek  i  piątek  spowiedź od godz. 1700 . Niech dzieci i młodzież skorzystają  ze spowiedzi, by z Bogiem rozpocząć nowy rok szkolny. Rodziców prosimy by przypomnieć dzieciom i młodzieży o spowiedzi .
 6. Spowiedź w Weremieniu w czwartek od godz. 1600 ,  a w Postołowie od 1700.
 7. W pierwsze piątki odwiedzaliśmy chorych i chcemy to zrobić w najbliższy pierwszy piątek ale bardzo prosimy by zgłosić w zakrystii chorych, którzy chcą by ich odwiedzić. Odwiedziny rozpoczną się o godz. 1000.
 8. Przyszła niedziela jest pierwszą niedzielą miesiąca, o godz. 1715 nabożeństwo różańcowe i zmiana tajemnic.
 9. Jutro 30 sierpnia po Mszy św. wieczorem spotkanie dla kandydatów do bierzmowania, którzy mają do niego przystąpić 23 września, czyli dla uczniów, którzy ukończyli szkołę podstawową. Obecność obowiązkowa.
 10. Istnieje możliwość zapisania się na Spotkanie Młodych Archidiecezji Przemyskiej. W tym roku będzie to jednodniowe spotkanie w Krośnie 18 września. Mogą w nim wziąć udział osoby, które mają ukończone 15 lat. Zapisy do przyszłej niedzieli u ks. Krzysztofa. Dla wszystkich, którzy się zapiszą, będzie zorganizowane spotkanie przygotowujące do SMAPu.
 11. W piątek po Mszy św. wieczorem w Betanii spotkanie młodzieży należącej do  Ruchu Apostolstwa Młodych.
 12. W sobotę o godz. 1500 w Betanii spotkanie dla dzieci od klasy II do V, które chcą należeć do Oazy w ramach Ruchu Światło-Życie, a wieczorem po Mszy św. spotkanie dla młodzieży starszych klas. Zapraszamy serdecznie na te spotkania.
 13. W sobotę 4 września o godz. 1400 będzie Jubileuszowa Msza św. z okazji 40 rocznicy powstania kręgów Domowego Kościoła w naszej parafii. Wszystkich związanych z tym Ruchem oraz chętnych zapraszamy na tę uroczystość.
 14. Jest organizowana pielgrzymka do Medjugorie w dniach 15 – 22 września 2021 r. Bliższe informacje w gablocie parafialnej i pod numerem telefonu: 608 059 826.