Ogłoszenia duszpasterskie z 28 Niedzieli Zwykłej – 11 października 2020 r.

  1. W dniu dzisiejszym obchodzony jest Dzień Papieski i są zbierane ofiary do puszek dla fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia.
  2. Po południu o godz. 1715 nabożeństwo różańcowe. W czasie nabożeństwa będziemy się modlić o ustanie pandemii koronawirusa.
  3. We środę 14 października Dzień Edukacji – dawny dzień nauczyciela. Modlimy się za nauczycieli i polecajmy Bożemu Miłosierdziu naszych zmarłych nauczycieli. Zapraszamy na wspólną modlitwę różańcową.
  4. W piątek 16 października rocznica wyboru św. Jana Pawła II na Stolicę Piotrową. W tym dniu też rocznica święceń biskupich ks. abp. Seniora Józefa Michalika, modlimy się w jego intencji.
  5. W przyszłą niedzielę 18 października święto św. Łukasza Ewangelisty. Jest to święto patronalne służby zdrowia. Pamiętajmy o tym w naszych modlitwach, polecając Panu Bogu lekarzy i pielęgniarki oraz cały personel medyczny.
  6. Za tydzień Niedziela Misyjna rozpoczynająca Tydzień Misyjny. Pamiętajmy o modlitwie w intencji misji. Składka z przyszłej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby misji.
  7. W następną niedzielę będzie obliczane ile osób uczestniczy w niedzielnych Mszach św.
  8. Wzrasta liczba zakażonych koronawirusem dlatego w pierwsze piątki nie będziemy odwiedzać chorych. Jeśli jest nagła potrzeba bo istnieje zagrożenie życia to prosimy zgłaszać w zakrystii i wtedy odwiedzimy takiego chorego.