Ogłoszenia duszpasterskie z 25 Niedzieli Zwykłej – 20 września 2020 r.

  1. Dzisiaj Niedziela Środków Masowego Przekazu. Modlimy się za pracowników mediów. Przed Mszą św. wieczorem nieszpory niedzielne.
  2. Składka z dnia dzisiejszego przeznaczona jest na Archidiecezjalne Radio Fara. Jeśli są osoby chętne by zaprenumerować tygodnik „Niedziela” czy też „Gość Niedzielny” prosimy by zgłosić się do zakrystii.
  3. Zapraszamy w tym tygodniu na Mszę św. o 1800 i spotkania formacyjne przed bierzmowaniem: w poniedziałek uczniów klas siódmych, we wtorek klas ósmych.
  4. W piątek po Mszy św. wieczorem spotkanie rodziców, których dzieci w tym roku szkolnym mają przystąpić do I Komunii św.
  5. W niedzielę 4 października w naszej parafii będziemy przeżywać  uroczystość odpustową.  Msze św. będą o godz. 700 , 830 , 1000 i  uroczysta Suma odpustowa   o 1130, nie będzie Mszy św. o godz. 1300. Wieczorem  Msza św. o godz. 1800.  Zapraszamy szczególnie na odpustową sumę.
  6. Dziękujemy za ofiary złożone na Drogę Krzyżową na tacę i wpłacone na konto parafialne oraz ofiary złożone przez Róże Żywego Różańca: Matki Bożej Fatimskiej, Maksymiliana Kolbego i Jana z Dukli.