Ogłoszenia z XIX Niedzieli Zwykłej – 11 sierpnia 2019 r.

 1. Dzisiaj po południu przed Mszą św. wieczorem nieszpory niedzielne.
 1. Składka z dnia dzisiejszego przeznaczona jest na prace remontowe. Obecnie trwa remont zakrystii.
 1. We wtorek 13 sierpnia po Mszy św. wieczorem nabożeństwo fatimskie.

 1. We środę 14 sierpnia przypada wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbego.
 1. Wieczorem we środę 14 sierpnia o godz. 19 30 w Bieszczadzkim Centrum Informacji Turystycznej w Lesku odbędzie się wieczór poetycko-artystyczny pt. „Radości i frasunki” ks. Pawła Pelca połączony z wystawą figurek Chrystusa Frasobliwego ze zbiorów ks. Pawła. Serdecznie zapraszamy.
 1. We czwartek 15 sierpnia Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze św. w tym dniu w naszym kościele jak w każdą niedzielę. O godz. 10 00 obrzęd błogosławieństwa  ziół  i kwiatów.
 1. W Uroczystość Wniebowzięcia 15 sierpnia w Weremieniu i Postołowie Msze św. jak w każdą niedzielę z błogosławieństwem ziół i kwiatów.
 1. W piątek 16 sierpnia po Mszy św. wieczorem nabożeństwo do św. Jana Pawła II z ucałowaniem relikwii.
 1. W niedzielę 25 sierpnia Dożynki Gminne na Huzelach. Msza św. dożynkowa w kościele parafialnym o godz. 13 00.
 1. W sobotę 24 sierpnia w Myczkowcach w ośrodku Caritasu odbędzie się „III Bieszczadzkie Trzeźwe Wesele”. Program i informacje są wywieszone w gablotce przy kościele.
 1. W pierwszą sobotę 7 września jest organizowana pielgrzymka do sanktuarium Matki Bożej w Wielkich Oczach i do muzeum Ulmów w Markowej. Koszt wyjazdu 80 zł. Jeśli byli by chętni na wyjazd zapraszamy by zapisać się w zakrystii oraz wnieść opłatę do przyszłej niedzieli.