Ogłoszenia z XVIII Niedzieli Zwykłej – 14 października 2018 r.

 1. W dniu dzisiejszym obchodzony jest Dzień Papieski i są zbierane ofiary do puszek dla fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia.
 1. Składka z dnia dzisiejszego przeznaczona jest na prace remontowe.
 1. Po południu o godz. 17 15 nabożeństwo różańcowe. W czasie nabożeństwa będziemy się modlić w intencji nauczycieli i wychowawców, bo dzisiaj szczególnie pamiętamy o nich w dniu ich święta. Polecajmy Bożemu Miłosierdziu też zmarłych naszych nauczycieli. Zapraszamy na wspólną modlitwę różańcową,  nie tylko dzisiaj ale i przez cały tydzień. 
 1. Jutro w naszym kościele będziemy mieć przez cały dzień adorację Najświętszego Sakramentu. Rozpocznie się ona po Mszy św. o godz. 7 30 i będzie trwała do 16 30. Zapraszamy do modlitwy przez cały dzień o nowe powołania kapłańskie i zakonne w naszej archidiecezji. Prosimy, by też zapisać się na listę w zakrystii na poszczególne godziny by przez cały dzień był ktoś na adoracji.
 1. We wtorek 16 października po nabożeństwie różańcowym będzie ucałowanie relikwii św. Jana Pawła II.
 1. We czwartek 18 października święto św. Łukasza Ewangelisty. Jest to święto patronalne służby zdrowia. Pamiętajmy o tym w naszych modlitwach, polecając Panu Bogu lekarzy i pielęgniarki oraz cały personel medyczny.
 1. W piątek wieczorem spotkanie grupy biblijnej. 
 1. Za tydzień Niedziela Misyjna rozpoczynająca Tydzień Misyjny. Pamiętajmy o modlitwie w intencji misji. Składka z przyszłej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby misji.
 1. W przyszłą niedzielę do naszej parafii przybędą Ojcowie Oblaci z Zahutynia i będą rozprowadzać kalendarze ścienne jako pomoc dla misji.
 1. W najbliższą sobotę 20 października jest pielgrzymka Dzieła Pomocy Powołaniom im. bł. ks. Jana Balickiego do Archikatedry w Przemyślu.
 1. W tym tygodniu spotkania formacyjne przed bierzmowaniem. W poniedziałek na Mszę św. wieczorem o godz. 17 30 zapraszamy uczniów klas VII, a we wtorek klasy VIII i klasy III gimnazjum. 
 1. W przyszłą niedzielę będzie obliczane ile osób uczestniczy w niedzielnych Mszach św.