Ogłoszenia z XXV Niedzieli Zwykłej – 23 września 2018 r.

  1. Dzisiaj przed Mszą św. wieczorem nieszpory niedzielne.

  1. W sobotę 29 września święto Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała. Jest to dzień imienin ks. katechety Rafała. Pamiętajmy o tym w naszej modlitwie.
  1. W następny poniedziałek 1 października początek nabożeństw różańcowych. Starajmy się licznie uczestniczyć w tych nabożeństwach, a jeśli ktoś nie może, odmawiajmy różaniec w naszych domach wraz z całą rodziną. Nabożeństwa dla dzieci będą o godz. 16 30, dla młodzieży i dorosłych o godz. 18 00. Msza św. w dni powszednie będzie o godz. 17 30. Za odmówienie różańca w kościele, w rodzinie czy innej wspólnocie można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami, spowiedź i Komunia św. oraz dowolna modlitwa w intencjach Ojca św.
  1. W niedzielę 7 października w naszej parafii będziemy przeżywać  uroczystość odpustową.  Msze św. będą o godz. 7 00 , 8 30 , 10 00 i  uroczysta Suma odpustowa o 11 30, nie będzie Mszy św. o godz. 13 00. Wieczorem  Msza św. o godz. 18 00.  Zapraszamy szczególnie na odpustową sumę, którą odprawi ks. prałat Andrzej Skiba z Sanoka.
  1. W najbliższą sobotę pielgrzymka Róż Różańcowych do Kalwarii Pacławskiej. Wyjazd z parkingu koło Liceum o godz. 8 00. Koszt uczestnictwa wynosi 25 zł. Prosimy tych co się zapisali by do piątku w zakrystii uregulować opłatę.