Ogłoszenia z XXII Niedzieli Zwykłej – 2 września 2018 r.

 1. Dzisiaj o godz. 17 15 nabożeństwo różańcowe i zmiana tajemnic.
 1. Od przyszłej niedzieli jest już Msza św. o godz. 13 00. Na te Msze św. zapraszamy dzieci wraz z rodzicami. Na tych Mszach św. chcemy w prosty sposób przybliżać dzieciom tajemnicę Eucharystii i do niej wychowywać, dlatego homilie są kierowane szczególnie do dzieci. Prosimy, by dorośli, którzy nie przychodzą z dziećmi wybierali inne godziny Mszy św. , wtedy będzie też więcej miejsca dla dzieci w ławkach.
 1. Jutro rozpocznie się nowy rok szkolny. Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego będzie o godz. 8 00. Zapraszamy na Mszę św. do kościoła dzieci i młodzież, rodziców, nauczycieli i wychowawców.
 1. Od jutra będzie także Msza św. rano o godz. 7 00.

 1. W tym tygodniu pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca września. W czwartek  i  piątek  spowiedź od godz. 17 00. Niech dzieci i młodzież skorzystają ze spowiedzi, by z Bogiem rozpocząć nowy rok szkolny. Rodziców prosimy by przypomnieć dzieciom i młodzieży o spowiedzi. Spowiedź w Weremieniu w czwartek od godz. 16 00,  a w Postołowie od 17 00 .

 1. W sobotę 8 września święto Narodzenia NMP  odpust  Średniej Wsi, suma odpustowa o godz. 11 00.
 1. W piątek wieczorem zapraszamy na Mszę św. i spotkanie po Mszy św. młodzież należącą do RAM-u. Zapraszamy także młodzież, która by chciała należeć do tej wspólnoty.
 1. W sobotę o godz. 14 30 spotkanie Oazy Dzieci Bożych. Zachęcamy dzieci i młodzież do włączenia się w grupy parafialne.
 1. W przyszłą niedzielę w Bezmiechowej o godz. 16 00 odpust połączony z 50-leciem parafii oraz będzie wmurowanie kamienia węgielnego w nowo budowanej świątyni.
 1. Przyszła niedziela jest drugą niedzielą miesiąca, składka przeznaczona jest na prace remontowe naszego kościoła.
 1. Wszystkich chórzystów oraz osoby chętne do śpiewania w naszym chórze zapraszamy na próbę śpiewu w poniedziałek i czwartek o godz. 19 00 w sali św. Cecylii w domu katechetycznym na piętrze.

 1. W sobotę 15 września bieżącego roku jest pielgrzymka Pracowników Służby Zdrowia Archidiecezji Przemyskiej do sanktuarium w Polańczyku. Początek spotkania o godz. 10 00. Zaproszeni są wszyscy pracownicy na czele z lekarzami oraz pielęgniarkami.
 1. W dniu 14 września zbiórka elektrośmieci na parkingu przy kościele do godz. 14 30.