Ogłoszenia z Uroczystości Narodzenia św. Jana Chrzciciela – 24 czerwca 2018 r.

  1. Dzisiaj po południu o godz. 17 30 nabożeństwo do Serca Pana Jezusa.
  1. Od dzisiejszej niedzieli przez całe wakacje nie będzie Mszy św. o godz. 13 00. Uczestniczących w tej Mszy św. zapraszamy na inne godziny.
  1. W piątek 29 czerwca Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. będą w naszym kościele o godz. 7 00, 10 00 i 18 00. W Weremieniu Msza św. o godz. 16 00, a w Postołowie o 17 00. Taca z tej Uroczystości przeznaczona jest na potrzeby Stolicy Apostolskiej. W piątek ze względu na uroczystość nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  1. W sobotę 30 czerwca zakończenie nabożeństw czerwcowych.
  1. W przyszłą niedzielę 1 lipca w Jasieniu odpust Matki Bożej Bieszczadzkiej i 50 lat Sanktuarium. Ks. proboszcz z Jasienia zaprasza z pielgrzymką parafian z Leska do udziału w tym odpuście o godz. 12 00. Odpustową sumę odprawi Metropolita przemyski ks. arcybiskup Adam Szal. Program uroczystości wywieszony jest w gablotce.
  2. Od 1 lipca Msze św. w dni powszednie o godz. 6 30 rano i wieczorem o godz. 18 00.

  3. Przyszła niedziela jest pierwszą niedzielą miesiąca. O godz. 17 15 nabożeństwo różańcowe i zmiana tajemnic.
  4. Początkiem lipca wyruszy na pątniczy szlak XXXVIII Przemyska Piesza Pielgrzymka  na Jasną Górę. Jedna z grup wyrusza 4 lipca z Leska. Jest też możliwość duchowego pielgrzymowania. Deklaracje są na bocznym ołtarzu. Spotkanie organizacyjne przed pielgrzymką dzisiaj  o godz. 19 00 w domu katechetycznym.
  5. W przyszłą niedzielę 1 lipca po każdej Mszy św. rodzina 18 miesięcznego Juliana z Sanoka, który urodził się w Lesku z ciężką wadą serca, będzie zbierać ofiary do puszek na kosztowne leczenie i rehabilitację dziecka. Julek jest po dwóch operacjach serca a przed nim kolejne. Rodzice chłopca z góry dziękują za wsparcie.