Ogłoszenia z Uroczystości Wniebowstąpienia Pańskiego – 13 maja 2018 r.

  1. Dzisiaj po południu o godz. 17 30 nabożeństwo majowe i Nowenna przed Zesłaniem Ducha Św. Po Mszy św. wieczorem nabożeństwo fatimskie.
  2. Składka z dnia dzisiejszego przeznaczona jest na prace remontowe.

  1. W najbliższą niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, kończy się czas paschalny.
  1. We środę święto św. Andrzeja Boboli – Patrona Polski.
  1. We środę 16 maja po nabożeństwie majowym ucałowanie relikwii św. Jana Pawła.
  1. W dniu dzisiejszym I Komunia dzieci z klas trzecich o godz. 11 30 dlatego nie będzie Mszy św. o godz. 13 00. Dziękujemy rodzicom dzieci komunijnych za zakup nowego mszału i futerału na pateny. (Zapraszamy dzieci, które dzisiaj przystąpiły do I Komunii św. do uczestnictwa w Białym Tygodniu).
  1. Dzisiaj w Archidiecezji święcenia diakonatu, a za tydzień w sobotę święcenia kapłańskie. W dniach nowenny do Ducha Świętego módlmy się za tych, którzy będą przyjmować święcenia, by jak najlepiej przygotowali się do kapłańskiej posługi. Szczególnie pamiętajmy o ks. diakonie Pawle, który w sobotę ma przyjąć święcenia kapłańskie.
  1. W tym tygodniu spotkania formacyjne przed bierzmowaniem. Na Mszę św. wieczorem zapraszamy w poniedziałek uczniów klas drugich gimnazjum, a we wtorek klasy szóste i siódme.
  1. W najbliższą sobotę spowiedź dla dzieci, które w przyszłą niedzielę będą przeżywać Rocznice I Komunii Świętej oraz dla uczniów gimnazjum klas III, którzy 22 maja mają otrzymać sakrament bierzmowania. Spowiedź od godz. 1600.