Ogłoszenia z II Niedzieli Wielkanocy – Miłosierdzia Bożego – 8 kwietnia 2018 r.

  1. Dziś Niedziela Miłosierdzia Bożego. W Baligrodzie odpust ku czci Miłosierdzia Bożego o godz. 11 00 a w Glinnem o godz. 12 00.
  1. Składka z dnia dzisiejszego przeznaczona jest na prace remontowe.

  1. Po południu o godz. 17 30 Koronka do Bożego Miłosierdzia. Za pobożne odmówienie Koronki można codziennie zyskiwać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Koronkę trzeba odmówić w kościele lub kaplicy wobec Najświętszego Sakramentu, publicznie wystawionego lub przechowywanego w tabernakulum przez cały rok na terenie Polski. Chorzy mogą zyskać odpust poza kościołem. Po nabożeństwie będzie zmiana tajemnic.

  1. Od dzisiejszej niedzieli Miłosierdzia Bożego rozpoczyna się Tydzień Miłosierdzia. Prosimy by na Mszę św. o godz. 13 00 przyszły dzieci ze skarbonkami Caritas, które otrzymały w Wielkim Poście.
  1. W poniedziałek Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Na Mszy św. o godz. 1800 będzie można przystąpić do duchowej adopcji dziecka poczętego, deklaracje są na stoliku obok Matki Bożej Leskiej.
  1. Za tydzień Niedziela Biblijna, która rozpocznie Ogólnopolski Tydzień Biblijny. Poprzez lekturę Pisma św. w naszych rodzinach, uczestnictwo w nabożeństwach chcemy pełniej przyjąć dar Boży jakim są natchnione księgi.
  1. W tym roku Pierwsza Komunia dzieci kl. III będzie 13 maja o godz. 11 30.
  1. We środę po Mszy św. wieczorem spotkanie Akcji Katolickiej.

  1. We wtorek po Mszy św. wieczorem  spotkanie z rodzicami, których dzieci w tym roku w maju mają przystąpić do sakramentu bierzmowania.

  1. W tym tygodniu we środę spotkanie dla rodziców, których dzieci mają w tym roku rocznicę Pierwszej Komunii św.