Ogłoszenia z II Niedzieli Wielkiego Postu – 25 lutego 2018 r.

  1. Po południu o godz. 17 00 Gorzkie Żale, na które serdecznie zapraszamy. Składka z tego nabożeństwa przeznaczona jest na zakup kwiatów do Bożego Grobu.
  1. Przyszła niedziela jest pierwszą niedzielą miesiąca. Po Gorzkich Żalach zmiana tajemnic różańcowych.
  1. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i pierwsza sobota miesiąca. Spowiedź w czwartek i piątek od godz. 17 00. 
  1. W Weremieniu spowiedź we czwartek od 16 00, a w Postołowie od 17 00. W najbliższy piątek ksiądz nie przyjedzie odprawić Drogę Krzyżową w Weremieniu i Postołowie ze względu na spowiedź pierwszopiątkową w kościele parafialnym, dlatego prosimy o odprawienie Drogi Krzyżowej we własnym zakresie.
  1. Droga Krzyżowa dla dzieci w czwartek o godz. 17 00, dla starszych w piątek 17 30, dla młodzieży i dorosłych w piątek po Mszy św.
  1. Dzisiaj po południu w domu katechetycznym o godz. 16 00 rozpoczynają się katechezy dla młodzieży, jako przygotowanie do małżeństwa. Zaświadczenie z tych katechez jest wymagane przy spisywaniu protokołu przedślubnego.
  1. W tym tygodniu będą spotkania formacyjne przed bierzmowaniem. W poniedziałek na Mszę św. o godz. 18 00 i spotkanie zapraszamy uczniów klas VI i VII, we wtorek klasy drugie gimnazjum, a w środę klasy trzecie. 
  1. W tym roku w Radymnie odbędzie się Spotkanie Młodych Archidiecezji Przemyskiej w dniach od 23 do 25 marca . W związku z tym, spotkanie informacyjne i zapisy będą w przyszłym tygodniu. 
  1. W nocy, z 23 na 24 marca wyruszy z naszej parafii III Bieszczadzka Ekstremalna Droga Krzyżowa. Dalsze informacje będą podane w późniejszym czasie.