Opłatek Akcji Katolickiej

W dniu 24 stycznia 2018 r. odbyło się spotkanie opłatkowe członków naszego Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej.
Po Mszy Świętej uczestnicy udali się do domu katechetycznego, gdzie rozpoczęto spotkanie wspólną modlitwą, po której ks. Proboszcz Mieczysław Bąk – Asystent Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej złożył obecnym serdeczne życzenia bożonarodzeniowe.
Następnie głos zabrał Prezes POAK w Lesku – pan Marek Banaś, który również życzył obecnym wszelkiego dobra w Nowym Roku.
Uczestnicy spotkania podzielili się opłatkiem, złożyli sobie życzenia i zasiedli do przygotowanego poczęstunku. Wieczór upłynął w serdecznej atmosferze przy śpiewie kolęd i wspólnych rozmowach. W spotkaniu uczestniczyli również księżą pracujący w naszej parafii. Wszystkim serdecznie dziękujemy za obecność  w naszym spotkaniu opłatkowym.