Ogłoszenia z Niedzieli Świętej Rodziny – 31 grudnia 2017 r.

 1. Dzisiaj po południu zakończenie Roku Pańskiego 2017. Msza św. dziękczynna na zakończenie Starego Roku o godz.16 00. Nie będzie już Mszy św. o godz. 18 00. Zapraszamy całą wspólnotę parafialną na to dziękczynne nabożeństwo. Za udział w nabożeństwie można zyskać odpust zupełny.
 1. Jutro 1 stycznia Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. W tym dniu obchodzi się światowy Dzień Pokoju. Msze św. jak w każdą niedzielę tylko nie będzie Mszy św. o godz. 7 00 rano.
 1. W przyszłą niedzielę, Święto Chrztu Pańskiego, kończy się okres Bożego Narodzenia. Przyszła niedziela jest też pierwszą niedzielą miesiąca. Po południu o godz. 17 15 nabożeństwo różańcowe i zmiana tajemnic.
 1. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca stycznia. Spowiedź w piątek od godz. 17 00. Chorych w domach nie będziemy odwiedzać w piątek, bo byli odwiedzeni tuż przed świętami.
 1. W sobotę 6 stycznia – Uroczystość Objawienia Pańskiego. Na każdej Mszy św. błogosławieństwo kredy i kadzidła. Msze św. jak w każdą niedzielę. W tym dniu przed Mszami świętymi w przedsionku kościoła będzie można nabyć zestaw do poświecenia na Trzech Króli – kadzidło, węgiel i kredę. Ofiary będą przeznaczone na fundusz Oazy Dzieci Bożych w Lesku.
 1. We wtorek 2 stycznia dalszy ciąg wizyty duszpasterskiej od godz. 16 00
  ul. Unii Brzeskiej domki jednorodzinne – początek od strony Glinnego po obu stronach drogi, ul. Widokowa i blok przy ul. Słowackiego 1.Środa 3 stycznia
  Osiedlowa, Żeromskiego i ul. Słowackiego 3

  Czwartek 4 stycznia
  Kaczkowskiego, ul. Smolki 1, 3, 6 i 8

 1. Msze św. we wtorek, środę i czwartek o godz. 15 30, w piątek o godz. 18 00.