Ogłoszenia z XXXII Niedzieli Zwykłej – 12 listopada 2017 r.

  1. Dzisiaj o godz. 17 15 różaniec za zmarłych polecanych w wypominkach.
  1. Składka z dnia dzisiejszego przeznaczona jest na prace remontowe.
  1. Dzisiaj w drugą niedzielę listopada obchodzi się IX Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym . Przez naszą modlitwę, post, przyjmowanie trudnych doświadczeń, otoczmy serdecznym współczuciem chrześcijan prześladowanych za wiarę na całym świecie. Wielu chrześcijan w różnych krajach na świecie oddaje swoje życie za Chrystusa  o czym wiele nie mówi się w telewizji i nie podają żadne świeckie dzienniki.
  1. We czwartek 16 listopada na godz. 1800 zapraszamy na nabożeństwo ku czci św. Jana Pawła II. Po nabożeństwie ucałowanie relikwii.
  1. W tym tygodniu zapraszamy na Mszę św. o godz. 18 00 i spotkania formacyjne przed bierzmowaniem; w poniedziałek klasy VI i VII, we wtorek klasy drugie gimnazjum a we środę klasy trzecie.
  1. W sobotę 18 listopada młodzież z RAM-u odwiedzi mieszkania w naszej parafii i będzie sprzedawać kalendarze. Proponowana cena za kalendarz to 6 lub 7 złotych. Zebrane pieniądze będą na fundusz młodzieżowy i rekolekcje wakacyjne.
  2. Dyrekcja Liceum Ogólnokształcącego w Lesku zaprasza wszystkich chętnych dzisiaj na wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych o godz. 16 00 w budynku Liceum.