Ogłoszenia z XXIII Niedzieli Zwykłej, 10 września 2017 r.

1.Dzisiaj przed Mszą św. wieczorem nieszpory niedzielne. Składka z dnia dzisiejszego przeznaczona jest na prace remontowe.

2. We wtorek na Mszę św. wieczorem zapraszamy do kościoła rodziców dzieci z klas trzecich, które w tym roku szkolnym przygotowują się do I Komunii św. Po Mszy św. będzie spotkanie w kościele.

3. We środę 13 września nabożeństwo fatimskie, na które serdecznie zapraszamy. Po nabożeństwie będzie spotkanie Akcji Katolickiej.

4. We czwartek 14 września święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Odpust w Mchawie i w Postołowie, suma odpustowa w Mchawie o godz. 11 00, a w Postołowie o godz. 17 00.

5. W piątek wspomnienie Matki Bożej Bolesnej. Po Mszy św. wieczorem spotkanie grupy biblijnej.

6. W sobotę 16 września wieczorem po Mszy św. nabożeństwo do św. Jana Pawła II z ucałowaniem relikwii. Zapraszamy do licznego udziału.

7. W sobotę 16 września pielgrzymka Pracowników Służby Zdrowia Archidiecezji Przemyskiej do Archikatedry w Przemyślu. Początek spotkania o godz. 10 00.

8. W dniu 30 września jest organizowany  wyjazd na pielgrzymkę Róż Różańcowych do Jarosławia. Do 20 września prosimy by się zapisywać na wyjazd w zakrystii.

9. Na  Msze św. o godzinie 13.00 zapraszamy dzieci wraz z rodzicami. Chcemy w prosty sposób przybliżać dzieciom tajemnicę Eucharystii i do niej wychowywać dlatego homilie są kierowane szczególnie do dzieci. Prosimy by dorośli, którzy nie przychodzą z dziećmi wybierali inne godziny Mszy św. wtedy będzie też więcej miejsca dla dzieci w ławkach.