Ogłoszenia z XXII Niedzieli Zwykłej, 3 września 2017 r.

 1. Dzisiaj o godz. 17 15 nabożeństwo różańcowe i zmiana tajemnic .
 1. W dniu dzisiejszym dożynki gminne w Manastercu. Uroczysta Msza św. dożynkowa o godz.12 30, a później dalszy ciąg uroczystości dożynkowych.
 1. Dzisiaj jest już Msza św. o godz. 13 00. Na te Msze św. zapraszamy dzieci wraz z rodzicami. Na tych Mszach św. chcemy w prosty sposób przybliżać dzieciom tajemnicę Eucharystii i do niej wychowywać dlatego homilie są kierowane szczególnie do dzieci. Prosimy by dorośli, którzy nie przychodzą z dziećmi wybierali inne godziny Mszy św. wtedy będzie też więcej miejsca dla dzieci w ławkach.
 1. Jutro rozpocznie się nowy rok szkolny. Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego będzie o godz. 8 00. Zapraszamy na Mszę św. do kościoła dzieci i młodzież, rodziców, nauczycieli i wychowawców. Po Mszy św. będzie rozpoczęcie roku szkolnego dla wszystkich uczniów Szkoły Podstawowej i dotychczasowego Gimnazjum w budynku hali sportowej kolo placu targowego.
 1. W wtorek na godz. 16 00 zapraszamy wszystkich ministrantów na pierwszą zbiórkę po wakacjach.
 1. W piątek 8 września  odpust w Bezmiechowej i Średniej Wsi. Sumy odpustowe o godz. 11 00.
 1. W piątek wieczorem zapraszamy na Mszę św. i spotkanie po Mszy św. młodzież należącą do RAM-u. Zapraszamy także młodzież, która by chciała należeć do tej wspólnoty.
 1. W dniu 8 września zbiórka elektrośmieci na parkingu przy kościele do godz. 14 30.
 1. W sobotę o godz. 15 00 spotkanie Oazy Dzieci Bożych. Zachęcamy dzieci i młodzież do włączenia się w grupy parafialne.
 1. Przyszła niedziela jest drugą niedzielą miesiąca, składka przeznaczona jest na prace remontowe naszego kościoła.
 1. Wszystkich chórzystów oraz osoby chętne do śpiewania zapraszamy na próby śpiewu w poniedziałki i czwartki na godz. 19 00 do sali św. Cecylii w domu katechetycznym na piętrze.
 1. W sobotę 16 września bieżącego roku jest pielgrzymka Pracowników Służby Zdrowia Archidiecezji Przemyskiej do archikatedry w Przemyślu. Początek spotkania o godz. 10 00. Zaproszeni są wszyscy pracownicy na czele z lekarzami oraz pielęgniarkami.