Ogłoszenia z XI Niedzieli Zwykłej – 18 czerwca 2017 r.

  1. Dzisiaj po południu o godz. 17 30 nabożeństwo do Serca Pana Jezusa, po nabożeństwie procesja Eucharystyczna. Do końca oktawy  procesja Eucharystyczna po Mszy św. wieczorem. Zapraszamy dziewczynki do sypania kwiatów i chłopców do dzwonienia.
  1. W czwartek zakończenie oktawy Bożego Ciała. Po Mszy św. i procesji poświęcenie wianków oraz błogosławieństwo dzieci.
  1. W Postołowie zakończenie oktawy Bożego Ciała w czwartek o godz. 17 00 z poświęceniem wianków i błogosławieństwem dzieci.
  1. W piątek 23 czerwca Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Jest to Światowy Dzień Modlitw o Uświęcenie Kapłanów. Ze względu na uroczystość w piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  1. W sobotę 24 czerwca Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela .
  1. W piątek 23 czerwca zakończenie roku szkolnego. Msza św. na zakończenie roku o godz. 8 00. Zapraszamy na tę Mszę św. uczniów, nauczycieli oraz rodziców.
  2. Początkiem lipca wyruszy na pątniczy szlak 37 raz  Przemyska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Jedna z grup wyrusza 4 lipca z Leska. Jest też możliwość duchowego pielgrzymowania. Deklaracje są wyłożone na przygotowanym postumencie, po wypełnieniu te deklaracje można wrzucić do środka. Spotkanie organizacyjne przed pielgrzymką będzie  w niedzielę 25 czerwca o godz. 19 00 w domu katechetycznym.
  1. Dziękujemy za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę na prace remontowe.
  1. Od niedzieli 2 lipca przez całe wakacje nie będzie Mszy św. o godz. 13 00. Uczestniczących w tej Mszy św. zapraszamy na inne godziny.
  1. Parafia w Stryju na Ukrainie, gdzie znajduje się cudowna ikona Matki Bożej Leskiej, chce przekazać oryginalnych rozmiarów duplikat do naszego kościoła. Dokonać ma tego biskup podczas dorocznej uroczystości odpustowej 23 lipca. Z tej racji z naszej parafii organizowana jest pielgrzymka po odbiór cudownego wizerunku. Na wyjazd potrzebny jest paszport. Osoby, które go nie posiadają, zdążą jeszcze wyrobić. Prosimy o zapisywanie się w zakrystii. Koszt przejazdu, to ok. 65 zł. Wyżywienie we własnym zakresie.