Ogłoszenia z XXIV Niedzieli Zwykłej, 11 września 2016 r.

  1. Składka z dnia dzisiejszego przeznaczona jest na prace remontowe.
  2. We wtorek 13 września nabożeństwo fatimskie, na które serdecznie zapraszamy. Po nabożeństwie będzie spotkanie Akcji Katolickiej.

  3. We środę 14 września święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Odpust w Mchawie i w Postołowie, suma odpustowa w Mchawie o godz. 11.00, a w Postołowie o godz. 17.00 .

  4. We czwartek wspomnienie Matki Bożej Bolesnej.
  5. W piątek wieczorem po Mszy św. nabożeństwo do św. Jana Pawła II z ucałowaniem relikwii. Zapraszamy do licznego udziału.
  6. We wtorek po Mszy św. wieczorem i nabożeństwie fatimskim, w kościele będzie spotkanie z rodzicami, których dzieci  w tym roku szkolnym mają przystąpić do pierwszej spowiedzi i Komunii św.
  7. W poniedziałek o godz. 16.00  zapraszamy na zbiórkę ministrantów.
  8. We wtorek na godz. 16.00  zapraszamy na spotkanie chłopców z klas drugich i trzecich, którzy chcą zostać ministrantami.
  9. W sobotę 17 września pielgrzymka Pracowników Służby Zdrowia Archidiecezji Przemyskiej do sanktuarium św. Michała Archanioła i błogosławionego księdza Bronisława Markiewicza w Miejscu Piastowym.
  10. Przypominamy, że jest organizowany wyjazd na pielgrzymkę Róż Różańcowych do Matki Bożej Pocieszenia w Komborni  w dniu 24 września. Do 18 września prosimy by się zapisywać na wyjazd w zakrystii. Do tej pory zapisało się pięć osób.