Ogłoszenia z XXII Niedzieli Zwykłej, 28 sierpnia 2016r.

 1. Dzisiaj przed Mszą św. wieczorem nieszpory niedzielne. Przyszła niedziela jest pierwszą niedzielą miesiąca, o godz. 17.15 nabożeństwo różańcowe i zmiana tajemnic.
 2. W dniu dzisiejszym w Polańczyku XXXIII Dożynki Archidiecezjalne i Wojewódzkie.
 3. We czwartek o godz. 8.00 Msza św. na rozpoczęcie nowego roku szkolnego. Zapraszamy dzieci, młodzież , nauczycieli , wychowawców i rodziców na wspólną modlitwę.
 4. Od czwartku 1 września będzie rano Msza św. o godz. 7.00.
 5. W tym tygodniu pierwszy czwartek , piątek i sobota miesiąca wrześniaW czwartek i w pierwszy piątek spowiedź od godz. 17.00. Niech dzieci i młodzież skorzystają ze spowiedzi, by z Bogiem rozpocząć nowy rok szkolny. Rodziców prosimy by przypomnieć dzieciom i młodzieży o spowiedzi .
 6. Spowiedź w Weremieniu w czwartek od godz. 16.00, a w Postołowie od 17.00.
 7. Od przyszłej niedzieli będzie Msza św. o godz. 13.00.
 8. W dniu 1 września będzie zbiórka zużytego sprzętu elektronicznego i elektrycznego. Zbiórka taka była już w ubiegłym roku. Sprzęt ten będzie można złożyć na parkingu przy kościele 1 września od rana do godz. 14.00. Zbiórka ta ma pomóc realizować kolejne projekty pomocowe w krajach misyjnych.
 9. W piątek po Mszy św. wieczorem w Betanii, spotkanie młodzieży należącej do RAM-u.
 10. W środę po wieczornej Mszy św. ks. Rafał zaprasza na krótkie spotkanie wszystkie małżeństwa z Domowego Kościoła, które chcą włączyć się w pomoc przy organizacji pewnego wydarzenia na rzecz rodzin i małżeństw naszej parafii.
 11. Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa od 12 września do 11 października 2016 r. prowadzi nabór wniosków o przyznanie pomocy w ramach poddziałania „Płatności na rzecz rolników kwalifikujących się do systemu dla małych gospodarstw, którzy trwale przekazali swoje gospodarstwo innemu rolnikowi”.
  Wniosek o przyznanie pomocy należy złożyć osobiście lub przez upoważnioną osobę w Biurze Powiatowym Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, właściwym ze względu na miejsce położenia gospodarstwa. Wniosek można również wysłać listem poleconym.