Ogłoszenia z Uroczystości Wniebowstąpienia Pańskiego, 8 maja 2016 r.

 1. Dzisiaj po południu o godz. 17.30 nabożeństwo majowe i nowenna przed Zesłaniem Ducha Świętego.
 2. Składka z dnia dzisiejszego przeznaczona jest na prace remontowe naszego kościoła.
 3. Jutro uroczystość świętego Stanisława biskupa i męczennika. Ze względu na Wniebowstąpienie uroczystość przeniesiona jest na poniedziałek. Jest to dzień imienin ks. biskupa Stanisława Jamrozka i naszego ks. Stanisława. Pamiętajmy w modlitwie o solenizantach.
 4. We środę po Mszy św. wieczorem spotkanie Akcji Katolickiej.
 5. W najbliższą niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, kończy się czas paschalny.
 6. W piątek 13 maja nabożeństwo fatimskie. Po Mszy św. i nabożeństwie spotkanie grupy biblijnej.
 7. W piątek rozpoczynamy nowennę przed bierzmowaniem. Młodzież klas trzecich gimnazjum zapraszamy na Mszę św. wieczorem do pierwszych ławek zaznaczając w ten sposób gotowość do przyjęcia Sakramentu Dojrzałości Chrześcijańskiej.
 8. W najbliższą sobotę zapraszamy na Mszę św. wigilijną przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego na godz. 18.00. Po Mszy św. będzie modlitewne czuwanie, które zakończy się Apelem Jasnogórskim. Serdecznie zapraszamy.
 9. Dzisiaj święcenia diakonatu, a za tydzień w sobotę święcenia kapłańskie. W dniach nowenny do Ducha Świętego módlmy się za tych, którzy będą przyjmować święcenia, by jak najlepiej przygotowali się do kapłańskiej posługi.
 10. W przyszłą niedzielę rocznica I Komunii świętej na Mszy o godz. 10.00. Spowiedź dzieci i ich rodzin przed rocznicą będzie w sobotę od godz. 10.00 do 11.00. We środę na godz. 16.00 zapraszamy do kościoła dzieci z klas trzecich na próbę przed rocznicą I Komunii św.
 11. W odpowiedzi na apel Ojca Świętego Franciszka o modlitwę i pomoc dla ofiar trzęsienia ziemi w Ekwadorze, w przyszłą niedzielę będziemy przeżywać dzień solidarności z ofiarami kataklizmu. Po każdej Mszy św. będziemy zbierać  ofiary do puszek dla poszkodowanych.