Ogłoszenia z 5. Niedzieli Wielkiego Postu – 13 marca 2016 r.

 1. Po południu o godz. 17.00 Gorzkie Żale. Składka z nabożeństwa przeznaczona jest na kwiaty do Bożego Grobu.
 2. Składka z dnia dzisiejszego przeznaczona jest na prace remontowe naszego kościoła.
 3. W najbliższy czwartek rozpoczynają się rekolekcje parafialne. Postarajmy się o to, by uczestniczyć w kilku naukach rekolekcyjnych a nie tylko w jednej i to niedzielnej. Zobacz program.
 4. W Wielki Wtorek 22 marca spowiedź w naszej parafii. Starajmy się skorzystać ze spowiedzi w tym dniu i nie odkładać na późniejszy czas bo nie będzie możliwości później się wyspowiadać. Spowiedź w naszej parafii od godz. 8.30 do 12.00 z przerwą od 10.00 do 10.30 i od 14.00 do 18.00 z przerwą od 16.00 do 16.30 . Spowiedź w Weremieniu w Wielki Wtorek od 15.00 a w Postołowie od 16.00.
 5. Najbliższa niedziela jest Niedzielą Męki Pańskiej czyli Niedzielą Palmową. Na sumie o godz. 10.00 i na Mszy św. o godz. 13.00 poświęcenie palm.
  W Weremieniu poświęcenie palm o godz. 9.00, a w Postołowie o godz. 10.00 .
 6. Bardzo prosimy by do przyszłej niedzieli zgłosić chorych, którzy nie będą mogli skorzystać ze spowiedzi w kościele. Chorych w domach odwiedzimy w Wielką Środę po południu. Chorych, których odwiedzamy na pierwsze piątki prosimy również zgłosić, ponieważ niektórzy na święta wyjeżdżają i są nieobecni.
 7. W zakrystii są do nabycia paschaliki i baranki.
 8. W najbliższą środę będzie Droga Krzyżowa ulicami miasta jako przygotowanie do rekolekcji parafialnych. Po południu o godz. 17.00 będzie Msza św. i po niej pójdziemy ul. Kościuszki, Mickiewicza, Słowackiego, Osiedlową i Widokową do krzyża koło stacji meteorologicznej. Tam będzie zakończenie nabożeństwa.
 9. W tym tygodniu zapraszamy na spotkania formacyjne przed bierzmowaniem. W poniedziałek na Mszę św. wieczorem i spotkanie uczniów klas pierwszych, we wtorek klasy drugie, we środę klasy trzecie na Mszę św. o godz. 17.00 i Drogę krzyżową.
 10. W sobotę 19 marca Uroczystość św. Józefa Oblubieńca NMP. To dzień szczególnej modlitwy za ojców. Jest to także dzień imienin Ks. Arcybiskupa Józefa Michalika oraz Ojca świętego seniora Benedykta XVI. Solenizantów polecamy w modlitwie.
 11. W przyszłą niedzielę będą zbierane ofiary do puszek na organizację Światowych Dni Młodzieży w Archidiecezji.