Ogłoszenia duszpasterskie z Drugiej Niedzieli Adwentu

1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca, składka przeznaczona na Seminarium Duchowne. Po południu o godz. 17 15 nabożeństwo różańcowe i zmiana tajemnic.

2. W dzisiejszą niedzielę przeżywamy dzień solidarności z Kościołami na Wschodzie.

3. Przyszła niedziela jest drugą niedzielą miesiąca. Składka przeznaczona jest na prace remontowe.

4. We wtorek 8 grudnia Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. W tym dniu rozpoczyna się Nadzwyczajny Jubileusz Miłosierdzia ogłoszony przez papieża Franciszka. Chociaż jest to dzień pracy starajmy się w tym dniu uczestniczyć we Mszy św. Msze św. w naszym kościele o godz. 7 00, 10 00 i wieczorem o godz.18 00.
Msza św. w Weremieniu o godz. 16 00, w Postołowie o 17 00 i w szpitalu o 16 00.

5. Pojutrze 8 grudnia odpust w Baligrodzie ku czci Niepokalanego Poczęcia NMP. Suma odpustowa o godz. 12 00.

6. W tym tygodniu zostały dostarczanie do naszych domów opłatki wigilijne. Dziękujemy tym wszystkim, którzy podjęli się tego trudu. Dziękujemy też za ofiary złożone za opłatki. Po niedzieli będą roznoszone opłatki w bloku przy ul. Smolki 7. Gdyby jeszcze ktoś potrzebował opłatki, bo nie było go w domu, są do nabycia w zakrystii.

7. Spowiedź adwentowa w naszej parafii będzie we wtorek 22 grudnia.

8. W zakrystii można nabyć świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom. Minimalna cena świecy to 5 zł.

9. Za tydzień w III Niedzielę Adwentu 13 grudnia, w Bazylice Archikatedralnej w Przemyślu i w kościołach wyznaczonych przez ks. Arcybiskupa nastąpi otwarcie Bram Miłosierdzia.

10. We środę po Mszy św. wieczorem spotkanie Akcji Katolickiej, a w piątek grupy biblijnej.

11. Młodzież z Liceum Ogólnokształcącego serdecznie zaprasza na spektakl pt. Nie zapomnę o tobie biedna Ziemio, który odbędzie się 13 grudnia o godz. 15 00 w Bieszczadzkim Domu Kultury.