Ogłoszenia duszpasterskie z Uroczystości Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

1. Po południu o godz. 17 15 zapraszamy na modlitwę różańcową za zmarłych polecanych w wypominkach.

2. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 11 30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i akt poświęcenia rodzaju ludzkiego Najświętszemu Sercu Jezusowemu. Za publiczne odmówienie tego aktu można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

3. W najbliższą sobotę o godz. 17 00 do naszego kościoła zostaną przywiezione relikwie św. Jana Pawła II i będą do poniedziałku 30 listopada do godz. 15 00. Zapraszamy w sobotę na godz. 17 00 na powitanie relikwii. Peregrynację relikwii św. Jana Pawła II organizuje Katolickie Stowarzyszenie Civitas Christiana. Po Mszy św. wieczorem w sobotę będzie możliwość ucałowania relikwii.
W poniedziałek 30 listopada o godz. 10 00 będzie dodatkowo odprawiona Msza św. przy relikwiach św. Jana Pawła II. Starajmy się skorzystać z tej okazji bo nie każdy ma możliwość udania się do Rzymu do grobu Ojca św.

4. Przyszła niedziela jest pierwszą niedzielą Adwentu. Po Mszy św. o godz. 10 00 będą pobłogosławione opłatki a później będą roznoszone do naszych domów.

5. W czwartek wieczorem w ramach wypominków o godz. 17 30 młodzież z Liceum będzie miała „Zaduszki poetyckie”. Zapraszamy na tę wspólną modlitwę.