Ogłoszenia z XXXIII Niedzieli zwykłej, 13 listopada 2016 r.

1.Dzisiaj o godz. 17.15 różaniec za zmarłych polecanych w wypominkach.

2. Składka z dnia dzisiejszego przeznaczona jest na prace remontowe.

3. Dzisiaj w drugą niedzielę listopada obchodzi się VIII Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym . Przez naszą modlitwę, post, przyjmowanie trudnych doświadczeń, otoczmy serdecznym współczuciem chrześcijan prześladowanych za wiarę na całym świecie. Wielu chrześcijan w różnych krajach na świecie oddaje swoje życie za Chrystusa  o czym nie mówi się w telewizji i nie podają żadne świeckie dzienniki.

4. Za tydzień Uroczystość Chrystusa Króla – ostatnia niedziela roku liturgicznego.
W uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata, we wszystkich świątyniach Kościoła katolickiego w Polsce, każdy będzie mógł osobiście i razem z domownikami, we wspólnocie zgromadzenia liturgicznego, dokonać aktu przyjęcia Jezusa za Króla i Pana. Oczywiście owocność naszego włączenia się w Jubileuszowy Akt będzie zależała od wcześniejszego przygotowania swego wnętrza i zaangażowania, od obudzenia naszej wiary. W czwartek przed tą Uroczystością rozpocznie się  triduum, przygotowujące do intronizacji Chrystusa jako Króla i Pana Wszechświata.

5. Za dwa tygodnie rozpocznie się w Kościele Adwent, czas oczekiwania na przyjście Chrystusa.

6. W piątek po Mszy św. wieczorem spotkanie grupy biblijnej.

7. W środę 16 listopada na godz. 18.00 zapraszamy na nabożeństwo ku czci św. Jana Pawła II w intencji naszej Ojczyzny. Po nabożeństwie ucałowanie relikwii.