Ogłoszenia z XXIX Niedzieli Zwykłej – 21 października 2018 r.

  1. Dziś Niedziela Misyjna rozpoczynająca Tydzień Misyjny. Pamiętajmy o modlitwie w intencji misji. Przez cały tydzień w modlitwie różańcowej wspominamy dzieła misyjne Kościoła i modlitwą otaczamy misjonarzy, zwłaszcza pochodzących z naszej diecezji. Składka z dnia dzisiejszego przeznaczona jest na misje.

  1. Dzisiaj o godz. 17 15 nabożeństwo różańcowe. Zapraszamy do licznego udziału.

  1. Jutro wspomnienie św. Jana Pawła II, odpust w Średniej Wsi, suma odpustowa o godz. 11 00.

  1. We środę 24 października przypada liturgiczne wspomnienie błogosławionego ks. Jana Balickiego. Modlimy się o jego kanonizację. We środę po  nabożeństwie  różańcowym  będzie można ucałować relikwie bł. ks. Jana.

  1. W najbliższą środę na Mszę św. wieczorem i nabożeństwo różańcowe zapraszamy rodziców dzieci, które przygotowują się do I Komunii św. Po nabożeństwie będzie spotkanie związane z I Komunią.

  1. Zbliża się miesiąc listopad, miesiąc modlitwy za zmarłych. Pamiętajmy o tych, którzy nas poprzedzili do wiecznej ojczyzny i duszach naszych bliskich zmarłych, oraz duszach potrzebujących pomocy, polecajmy ich modlitwom Kościoła w wypominkach. Na bocznym ołtarzu znajdują się kartki wypominkowe, na których wypisujmy imiona  zmarłych.

  1. Za tydzień w niedzielę będziemy obchodzić rocznicę poświęcenia naszego kościoła.

  1. Dziękujemy za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę na prace remontowe.

  1. Łukasz wikariusz z Hoczwi organizuje pielgrzymkę do Ziemi Świętej. W gablotce jest plakat i informacje dotyczące tej pielgrzymki.