Ogłoszenia z XXIII Niedzieli Zwykłej, 4 września 2016 r.

  1. Dzisiaj o godz. 17.15  nabożeństwo różańcowe i zmiana tajemnic. Od dzisiejszej niedzieli jest już Msza św. o godz. 13.00.
  2. W czwartek 8 września święto Narodzenia NMP. Odpust w Bezmiechowej i Średniej Wsi. Suma odpustowa w Bezmiechowej o godz. 11.00,  a w Średniej Wsi o godz. 12.00.
  3. W sobotę 17 września jest pielgrzymka Pracowników Służby Zdrowia Archidiecezji Przemyskiej do sanktuarium św. Michała Archanioła i błogosławionego księdza Bronisława Markiewicza w Miejscu Piastowym. Zachęcamy do udziału w tej pielgrzymce wszystkich pracowników służby zdrowia. Program jest w gablotce koło dzwonnicy.
  4. Przyszła niedziela jest drugą niedzielą miesiąca i składka przeznaczona jest na prace remontowe naszego kościoła. Zostały zakończone prace przy murze kościoła, które były przewidziane w tym roku. W kościele też dobiega końca remont pierwszej części i niedługo będzie przestawiane rusztowanie do następnej części nawy głównej. Pozostaje wypłacenie tego co zostało już wykonane.
  5. W tym tygodniu w piątek po Mszy św. wieczorem spotkanie  Grupy Biblijnej.
  6. W każdą sobotę o godz. 15.00 spotkanie Oazy Dzieci Bożych. Zapraszamy dzieci ze Szkoły Podstawowej na te spotkania.
  1. Jest organizowany wyjazd na pielgrzymkę Róż Różańcowych do Matki Bożej Pocieszenia w Komborni w dniu 24 września. Do 18 września prosimy by się zapisywać na wyjazd w zakrystii.
  1. Witamy nowego księdza katechetę ks. Jacka, który podejmuje posługę duszpasterską w naszej parafii. Otoczmy go naszą modlitwą.