Ogłoszenia z V Niedzieli Wielkanocnej, 24 kwietnia 2016 r.

  1. Dzisiaj o godz. 17.30 nowenna do świętego Jana Pawła II.
  2. W dniu dzisiejszym zbiórka do puszek na pomoc humanitarną dla Ukrainy.
  3. W przyszłą niedzielę o godz. 17.30 początek nabożeństw majowych. Po nabożeństwie zmiana tajemnic różańcowych.
  4. W poniedziałek święto św. Marka Ewangelisty.
  5. W tym tygodniu zapraszamy na Mszę św. wieczorem i spotkania formacyjne przed bierzmowaniem uczniów gimnazjum. W poniedziałek klasy I, we wtorek klasy II i w środę klasy III.
  6. We wtorek po Mszy św. spotkanie dla tych, którzy zapisali się na listę i we czwartek wyjeżdżają do Krakowa po odbiór relikwii św. Jana Pawła II, obecność obowiązkowa.
  7. W piątek święto św. Katarzyny Sieneńskiej, dziewicy i doktora Kościoła, patronki Europy.
  8. Mieszkańcy ul. Źródlanej zapraszają wszystkich chętnych do „Źródełek” na Majówki, które będą odprawiane w każdą niedzielę maja o godz. 19.00 oraz 3 maja również o godz. 19.00.
  9. Przypominamy o możliwości wyjazdu dzieci i młodzieży na wakacyjne rekolekcje, które organizuje Ruch Światło-Życie oraz Ruch Apostolstwa Młodzieży. Rodziców, którzy chcą wysłać swoje dzieci na rekolekcje oazowe prosimy, aby do końca kwietnia skontaktowali się z ks. Pawłem, ponieważ ilość miejsc na rekolekcjach jest ograniczona. Natomiast młodzież jadącą na rekolekcje RAM-u, prosimy o kontakt z ks. Rafałem.
  10. W sobotę z naszej parafii o godz. 7.00 sprzed bramy kościoła wyruszy Bieszczadzki Rajd Maryjny. Chętnych prosimy o zapisy na listę w zakrystii i pokrycie kosztów organizacyjnych w cenie 15 zł. Spotkanie organizacyjne odbędzie się w środę 27 kwietnia po Mszy św. wieczornej w domu katechetycznym.