Ogłoszenia z V Niedzieli Wielkanocnej, 14 maja 2017 r.

  1. Dziś w naszej parafii Uroczystość I Komunii Świętej dzieci z klas III. Dzisiaj nie ma Mszy św. o godz. 13.00, po południu o godz. 17.30 nabożeństwo majowe.
  1. W dniu dzisiejszym składka przeznaczona jest na prace remontowe naszego kościoła. W tym tygodniu ukończone zostało rusztowanie.
  1. W przyszłą niedzielę o godz. 13.00 bierzmowanie uczniów klas trzecich gimnazjum, którego udzieli ks. Arcybiskup senior Józef Michalik. Spowiedź dla przystępujących do  bierzmowania oraz świadków będzie w sobotę od godz. 16.00 do 17.00.
  1. We wtorek 16 maja święto św. Andrzeja Boboli, w tym dniu również nabożeństwo do św. Jana Pawła II z ucałowaniem relikwii.
  1. Dziękujemy rodzicom dzieci pierwszokomunijnych za zakup do kościoła nowej kapy i komży kapłańskich.
  1. Zapraszamy dzieci, które dzisiaj przystąpiły do Pierwszej Komunii św. aby w biały tygodniu każdego dnia uczestniczyły we Mszy św. i nabożeństwie majowym.
  1. W Lesku jest organizowany darmowy kurs języka angielskiego na poziomie podstawowym. Skorzystać z niego mogą osoby niepracujące powyżej 25 roku życia do 74 roku z wykształceniem maksymalnie średnim. Zapisy i informacje w zakrystii do przyszłej niedzieli.