Ogłoszenia z IV Niedzieli Wielkiego Postu, 26 marca 2017 r.

  1. Gorzkie Żale dzisiaj o godz. 17.00.  Składka z tego nabożeństwa przeznaczona jest na kwiaty do Bożego Grobu.
  2. W zakrystii można nabyć paschaliki i baranki wielkanocne, które są rozprowadzane przez „Caritas”. Cena paschalików to 7 zł i baranków 5 złotych.
  1. Rekolekcje wielkopostne w naszej parafii odbędą się w dniach od 6 do 9 kwietnia. Módlmy się o dobre przygotowanie do tych świętych ćwiczeń rekolekcyjnych. Zwracamy się z prośbą o modlitwę do wszystkich chorych i cierpiących by ofiarowali swe cierpienia w intencji dobrego przeżycia rekolekcji.
  1. W tym tygodniu pierwsza sobota kwietnia.
  1. We wtorek po Mszy św. wieczorem zapraszamy na spotkanie młodzież, która udaje się na Spotkanie Młodych do Ustrzyk Dolnych.
  1. Za tydzień 2 kwietnia V niedziela Wielkiego Postu, zwana dawniej niedzielą czarną – zasłonięte zostaną krzyże.
  1. Przyszła niedziela jest pierwszą niedzielą miesiąca, po Gorzkich Żalach zmiana tajemnic różańcowych.
  1. Droga Krzyżowa dla dzieci w czwartek o godz. 17.00 , w piątek o 17.30 dla dorosłych i po Mszy św. dla młodzieży i dorosłych.

  2. W związku z planowaną przez Wojewodę Podkarpackiego likwidacją dwóch karetek specjalistycznych z lekarzem z powiatu leskiego i bieszczadzkiego, a zastąpienie ich jedną karetką specjalistyczną z lekarzem w miejscowości Olszanica, która ma zabezpieczyć dwa powiaty, są zbierane podpisy w dniu dzisiejszym oraz w przyszłą niedzielę 2 kwietnia celem utrzymania nadal dwóch karetek. Aby złożyć podpis trzeba mieć przy sobie dowód osobisty lub znać PESEL. Podpisy będą zbierane przed kościołem, a w razie niepogody w domu katechetycznym.