Ogłoszenia z IV Niedzieli Adwentu – 24 grudnia 2017 r.

 1.  Dzisiaj przypada  dzień imienin ks. Abpa  Adama Szala . Pamiętajmy o tym w naszych modlitwach .

 1. Niedziela 24 grudnia jest dniem oczekiwania na Uroczystość Bożego Narodzenia. Przed południem Msze św. jak w każdą niedzielę, nie będzie  Mszy św. wieczorem o godz. 18 00. O północy w naszym kościele Pasterka, w Weremieniu Pasterka o godz. 22 00,  a w Postołowie o 23 00 . Taca z Pasterki przeznaczona jest na Fundusz Ochrony Życia .

 1. W poniedziałek 25 grudnia Uroczystość Narodzenia Pańskiego. Msze św. jak w każdą niedzielę,  tylko  nie będzie Mszy św. o godz. 7 00 rano. Pierwsza Msza o godz. 8 30.

 1. We wtorek 26 grudnia Święto Świętego Szczepana Pierwszego Męczennika. Msze św. jak w każdą niedzielę, tylko nie będzie Mszy św. o godz. 18 00.

 1. We środę 27 grudnia święto św. Jana Apostoła i Ewangelisty.

 1. W piątek, mimo oktawy Narodzenia Pańskiego obowiązuje zachowanie postu.

 1. W niedzielę 31 grudnia zakończenie Roku Pańskiego 2017. Msze św. w przyszłą niedzielę przed południem bez zmian. Po południu będzie Msza św. o godz. 16 00 na zakończenie roku i nie będzie już Mszy św. o godz. 18 00.

 1. We czwartek rozpocznie się wizyta duszpasterska o godz. 9 00. Jeden ksiądz pójdzie na Weremień, drugi będzie odwiedzał rodziny w Postołowie i dwóch na Łączkach. Jeden od strony Hoczwi, drugi od Huzel.

  Piątek – jeden z księży będzie na Woli Postołowej, trzech na Huzelach. Jeden od Tarnawy, drugi na Błoniach i trzeci od mostu w stronę Tarnawy

  Sobota – Huzele przy drodze w stronę Hoczewi po jednej i drugiej stronie drogi. Ulica Zielona, Słoneczna, Szopena i Basztowa..

 1. Ofiary z racji kolędy prosimy składać w kopertach w kościele na tacę .