Ogłoszenia z III Niedzieli Wielkiego Postu – 4 marca 2018 r.

 1. Po południu o godz. 17 00 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym. Składka z tego nabożeństwa przeznaczona jest na zakup kwiatów do Bożego Grobu. Po Gorzkich  Żalach zmiana tajemnic różańcowych.
 1. Przyszła niedziela jest drugą niedzielą miesiąca, składka przeznaczona jest na prace remontowe.
 1. We środę po Mszy św. wieczorem spotkanie Akcji Katolickiej.

 1. W czwartek 8 marca modlimy się w intencji kobiet. Zapraszamy panie na Mszę św. wieczorem.
 1. Droga Krzyżowa dla dzieci w czwartek o godz. 17 00 , w piątek o 17 30 dla dorosłych i po Mszy św. Droga Krzyżowa, którą prowadzi młodzież.
 1. W czwartek 15 marca w naszej parafii rozpoczną się rekolekcje Wielkopostne. Będą one wcześniej przed 5 niedzielą Wielkiego Postu, a nie przed Niedzielą Palmową jak było dotychczas.
 1. Od przyszłej niedzieli można nabyć w zakrystii baranki i paschaliki. Proponowana cena przez Caritas to 5 zł za baranka i 7 zł za paschalik.
 2. W poniedziałek po Mszy św. wieczorem zapraszamy na spotkanie organizacyjne w sprawie wyjazdu na Spotkanie Młodych do Radymna w Niedzielę Palmową. Odbędzie się ono w domu katechetycznym.
 3. Biuro Powiatowe Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Lesku informuje, że od 15 lutego do 14 marca trzeba złożyć oświadczenia w sprawie dopłat. Więcej informacji na ten temat znajduje się w gablotce koło kościoła.
 4. Dyrektor Przedszkola Samorządowego w Lesku informuje, że od 1 do 30 marca trwa nabór dzieci w wieku od 3 do 6 lat do przedszkola na rok szkolny 2018/19. Od 1 marca do 31 prowadzona jest rekrutacja dzieci do publicznego Przedszkola Wesoły Ludek obok kościoła. Przyjmowane są dzieci od 2,5 do 6 lat. Przedszkole przy kościele od 1 stycznia 2018 roku jest publiczne.  Informacje na temat przedszkoli można uzyskać w dyrekcji.
 5. Dziś po Mszach św. młodzież rozprowadza płyty z tegorocznymi jasełkami. Cena płyty to 10 zł.