8

Ogłoszenia z I Niedzieli Wielkiego Postu – 18 lutego 2018 r.

  1. W dniu dzisiejszym po południu o godz. 17 00 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym. Zapraszamy do licznego udziału w tym nabożeństwie. Składka na Gorzkich Żalach przeznaczona jest na kwiaty do Bożego Grobu.
  1. Droga Krzyżowa dla dzieci we czwartek o godz. 17 00, dla dorosłych w piątek o godz. 17 30, a dla młodzieży po Mszy św. wieczorem. Starajmy się, aby znaleźć czas na nabożeństwo Drogi Krzyżowej.
  1. We czwartek Święto Katedry św. Piotra Apostoła. W modlitwie pamiętajmy o Ojcu Świętym.
  1. We wtorek na Mszę św. o godz. 18 00 zapraszamy dzieci z klas trzecich wraz z rodzicami. W tym dniu dzieci otrzymają książeczki do modlitwy. Po Mszy św. odbędzie się spotkanie z rodzicami dzieci, które w tym roku mają przystąpić do I Komunii św.
  1. W przyszłą niedzielę w domu katechetycznym o godz. 16 00 rozpoczną się katechezy dla młodzieży, która ukończyła 17 lat jako przygotowanie do małżeństwa. Zaświadczenie z tych katechez jest wymagane przy spisywaniu protokołu przedślubnego.
  1. W dniu dzisiejszym w Bieszczadzkim Domu kultury o godz. 16 00 będzie wyświetlony film o Prymasie Kardynale Wyszyńskim pt. „Jako w niebie, tak i w Komańczy”. Zapraszamy na projekcję tego filmu, który przybliży nam sylwetkę Prymasa Wyszyńskiego.
  1. Dziękujemy za ofiary złożone na prace remontowe. Dziękujemy też za ofiary składane w kopertach na remont ołtarza. Jak widać mamy utrudnione wejście do kościoła, bo rozpoczął się remont przedsionka. Może do Wielkanocy uda się go zakończyć.
Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter