Ogłoszenia z I Niedzieli Wielkiego Postu – 18 lutego 2018 r.

  1. W dniu dzisiejszym po południu o godz. 17 00 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym. Zapraszamy do licznego udziału w tym nabożeństwie. Składka na Gorzkich Żalach przeznaczona jest na kwiaty do Bożego Grobu.
  1. Droga Krzyżowa dla dzieci we czwartek o godz. 17 00, dla dorosłych w piątek o godz. 17 30, a dla młodzieży po Mszy św. wieczorem. Starajmy się, aby znaleźć czas na nabożeństwo Drogi Krzyżowej.
  1. We czwartek Święto Katedry św. Piotra Apostoła. W modlitwie pamiętajmy o Ojcu Świętym.
  1. We wtorek na Mszę św. o godz. 18 00 zapraszamy dzieci z klas trzecich wraz z rodzicami. W tym dniu dzieci otrzymają książeczki do modlitwy. Po Mszy św. odbędzie się spotkanie z rodzicami dzieci, które w tym roku mają przystąpić do I Komunii św.
  1. W przyszłą niedzielę w domu katechetycznym o godz. 16 00 rozpoczną się katechezy dla młodzieży, która ukończyła 17 lat jako przygotowanie do małżeństwa. Zaświadczenie z tych katechez jest wymagane przy spisywaniu protokołu przedślubnego.
  1. W dniu dzisiejszym w Bieszczadzkim Domu kultury o godz. 16 00 będzie wyświetlony film o Prymasie Kardynale Wyszyńskim pt. „Jako w niebie, tak i w Komańczy”. Zapraszamy na projekcję tego filmu, który przybliży nam sylwetkę Prymasa Wyszyńskiego.
  1. Dziękujemy za ofiary złożone na prace remontowe. Dziękujemy też za ofiary składane w kopertach na remont ołtarza. Jak widać mamy utrudnione wejście do kościoła, bo rozpoczął się remont przedsionka. Może do Wielkanocy uda się go zakończyć.