Ogłoszenia duszpasterskie z 23 Niedzieli Zwykłej – 5 września 2021 r.

  1. Dzisiaj o godz. 1715 nabożeństwo różańcowe i zmiana tajemnic. Od dzisiejszej niedzieli jest już Msza św. o godz. 1300.
  2. W środę święto Narodzenia NMP. Dzień modlitw dziękczynnych za zbiory i modlitwy  o Boże błogosławieństwo dla pracy rolników. Odpust w Bezmiechowej oraz w Średniej Wsi. Suma odpustowa w Bezmiechowej o godz. 1100.
  3. W poniedziałek o godz. 1700 zbiórka wszystkich ministrantów i tych, którzy by chcieli dołączyć do grona ministrantów.
  4. W środę na Mszę św. wieczorem o godz. 1800 zapraszamy uczniów klasy szóstej wraz z rodzicami. Po Mszy będzie spotkanie inaugurujące formację do bierzmowania.
  5. W sobotę 11 września Pielgrzymka Pracowników Służby Zdrowia Archidiecezji Przemyskiej do Muniny koło Jarosławia. Program jest wywieszony w  gablotce na placu kościelnym.
  6. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 1000 będzie poświęcenie pamiątkowej tablicy z okazji beatyfikacji Prymasa Tysiąclecia Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Natomiast o godz. 1300 w naszym kościele Msza św. dożynkowa, a później dalszy ciąg dożynek  w Lesku w amfiteatrze miejskim.
  7. W sobotę 25 września Pielgrzymka Róż Różańcowych do Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia w Jodłówce. Chętnych na wyjazd prosimy by zapisać się w zakrystii do przyszłej niedzieli aby można było zamówić odpowiedni autobus.