2. Niedziela Wielkiego Postu – 21 lutego 2016 r.

  1. Po południu o godz. 17.00 Gorzkie Żale, na które serdecznie zapraszamy. Składka z tego nabożeństwa przeznaczona jest na zakup kwiatów do Bożego Grobu.
  2. Droga Krzyżowa dla dzieci w czwartek o godz.17.00, w piątek o 17.30 dla starszych, a po Mszy św. w piątek dla dorosłych i młodzieży.
  3. Dzisiaj po południu w domu katechetycznym o godz. 16.00 rozpoczynają się katechezy dla młodzieży, jako przygotowanie do małżeństwa. Zaświadczenie z tych katechez jest wymagane przy spisywaniu protokołu przedślubnego.
  4. W dniu dzisiejszym o godz. 14.15 w domu katechetycznym będzie spotkanie z księdzem profesorem Józefem Wołczańskim pracownikiem Uniwersytetu Jana Pawła II w Krakowie na temat życia i działalności Ks. Arcybiskupa Ignacego Tokarczuka. Ks. profesor Józef Wołczański był przez pewien czas sekretarzem ks. Arcybiskupa. Zapraszamy serdecznie na to spotkanie.
  5. W kilku miastach w Polsce odbywają się biegi upamiętniające „Żołnierzy wyklętych”. Taki bieg po raz kolejny będzie również w Lesku 28 lutego o godz. 12.00. Uczestników tego biegu zapraszamy na Mszę św. w przyszłą niedzielę o godz. 10.00.