Ogłoszenia z Zesłania Ducha Świętego – 9 czerwca 2019 r.

  1. Dzisiaj Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Uroczystość ta kieruje naszą uwagę na Tego, Który „od Ojca i Syna pochodzi” i którego otrzymaliśmy w sakramencie bierzmowania. W dniu dzisiejszym możemy uzyskać odpust zupełny za pobożne, publiczne odmówienie hymnu „O Stworzycielu Duchu przyjdź”.
  1. Po południu o 17 30 nabożeństwo do Serca Pana Jezusa.
  1. Jutro święto NMP Matki Kościoła. Msze św. w naszym kościele o godz. 6 30, 7 00 i wieczorem o godz. 18 00. Zapraszamy do licznego udziału choć jest to dzień pracy.
  1. W najbliższą niedzielę Uroczystość Trójcy Przenajświętszej. Kończy się okres spowiedzi wielkanocnej.
  1. We czwartek święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana, modlimy się za kapłanów i o nowe powołania do życia kapłańskiego.
  1. Składka z dnia dzisiejszego przeznaczona jest na prace remontowe naszego kościoła. Do puszek przed kościołem można złożyć ofiarę jako pomoc powodzianom.

  1. W przyszłą niedzielę 16 czerwca w Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia w Jodłówce będzie III Diecezjalny Zjazd Rodzin Wielodzietnych, na który zaprasza Ks. Biskup Stanisław Jamrozek wraz z ks. kustoszem tego sanktuarium.
  1. W dniu dzisiejszym są zbierane podpisy pod projektem ustawy, która ma na celu ochronę dzieci przed demoralizującą edukacją seksualną.
  1. We środę po Mszy św. wieczorem i nabożeństwie spotkanie Akcji Katolickiej, a w piątek grupy biblijnej.